Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy lány a baráti körömből, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá még közelebb kerülni! Hogyan próbáljak meg neki udvarolni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és pár ismerősöm is mondja, hogy akkor jöjjek össze vele, de kicsit vissza húzódzkodó is vagyok és nem tudom hogy kezdjek neki udvarolni!
2012. febr. 19. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az agyad, minden jön magától.
2012. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, de előtte azért hívd el (2esben) valahova... sok sikert :))
2012. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak lépj! Én pár éve beleszerettem a legjobb fiúbarátomba, de nem lépett, és egy idő után elkezdett velem bunkózni, mert összejöttem egy másik sráccal. Ezután jöttem rá (haverjai mondták), hogy ő is szerelmes volt belém. Akkor már mindegy volt... de borzalmas belegondolni még most is, hogy lehethogy egymás nagy Ő-i vagyunk, és nem mert lépni egyikünk sem, ezért megszakadt a barátság is, és a kapcsolattartás is.:( Azóta visszasírom azt az időszakot...ilyen barátom még sosem volt. Még most is szeretem, pedig már évek óta nem beszélünk.
2012. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sanyi1234567 ***** válasza:
Ezt most halál komolyan igyál 1-2 felest attól feloldódsz aztán úgy is összerizsázol vmit neki ;)
2012. febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettek, majd oldódok egy kicsit!:)
2012. febr. 19. 01:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátok vagytok? Akkor sajnos esélytelen, mert külsőre nem tetszel neki.
2012. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
08:28 nekem nem egy lánybarátom van akivel sose jártam, de lefeküdtünk. A kettő nem zárja ki egymást.
2012. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem mi ketten vagyunk konkrétan barátok csak a baráti kör egy de én eddig nem mertem hozzá közeledni! :)
2012. febr. 20. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá! de ne légy nagyon nyomulós, az se jó... tessék megtenni a megfelelő utalásokat, akár smárold le a megfelelő pillanatban nehogy abba ess amit az előttem szóló is írt.. :))
2012. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!