Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgatom, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgatom, ha ilyen hatással van rám?

Figyelt kérdés
Most is olyan számot hallgattam ami az exemre emlékeztet és olyan rossz mert olyan boldog voltam akkor, a mostani pasimmal meg nem vagyok az :S
2014. febr. 20. 23:26
 1/9 A kérdező kommentje:
igazából ilyenkor szomorú vagyok de jó emlékezni csak én voltam az idióta,hogy szakítottam.
2014. febr. 20. 23:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog, akkkor szakíts a mostanival, mert így értelme nincs.
2014. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán azért hallgatod, mert még mindig szereted. Nem tudsz túllépni rajta. viszont akkor elgondolkodtató, hogy ez a mostani pasi kell-e az életedbe??
2014. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát elég gáz ,ha nem tudok túllépni rajt mert lassan 2 éve történt.Úgy érzem életem legnagyobb hibája volt ez a szakítás de már úgy sem jövünk össze soha.

A mostani pasim unalmas.

2014. febr. 20. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok,amivel az ember szereti kínozni magát,tesztelni,hogy mennyire képes ledönteni őt.
2014. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell egy nő életében az ELSŐNEK lenni! Ha a második vagy, akkor már nem őszinte szerelem sajna.
2014. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Moszuke ***** válasza:

ez a kislány még nem nő. ha nő lesz akkor nem fog ragaszkodni a múlthoz. addig kislány marad.

önsajnáltató, hisztis kislány.

[link]

2014. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én alapból nehezen dolgozok fel minden változást lehet ezért van.
2014. febr. 20. 23:46
 9/9 Moszuke ***** válasza:
bla-bla.. akkor vegetál a langyos szarban. a te döntés
2014. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!