Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdem a pasit, h. találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdem a pasit, h. találkozunk-e, csakhogy tervezzek-e valamit. Ha ezen besértődik, majd másnap megkérdi, h. telt a napom, akkor elmondjam hogy valójában otthon ültem, vagy higgye azt, h. végül volt programom?

Figyelt kérdés
program, sértődés, pasik

2014. febr. 21. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel őrjíteném meg jobban a pasit, POZITÍV értelemben?
2014. febr. 21. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne mondd meg, hogy otthon voltál. Haggy higgye csak, hogy kelendő vagy :-D L.
2014. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

ma 14:18

Mivel nektek semmi nem jó, ezért muszáj...

És otthon r¡bancozz, anyunak, ne itt, ismeretleneknek...

2014. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt a 2 értelmes választ köszönöm. :)

A többieket pedig jelentettem és lepontoztam.

A negatív véleménnyel nincs problémám, de ri.bancozni és a többi kulturált választ... nem itt kéne. Saját szegénységi bizonyítványotokat állítottátok ki. :)

2014. febr. 21. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

14:23-as ötöske. Tudod miért nem jó nekünk semmi sem? Mert agyontaktikázzátok a dolgot. Teszteltek, túráztattok, nem vagytok őszinték. És azt hiszitek, hogy meg lehet változtatni minket, aztán ha nem sikerül még ti vagytok megsértődve. Ismerd meg az embert aki tetszik. Ha tetszik olyannak amilyen akkor kezdj vele, ha nem akkor hagyd békén. Légy őszinte, és nyílt. Akkor elvárhatod ugyanezt a másiktól is. Aki meg taktikázik, az kösse fel magát!

Ne praktikákkal, hülye hazugságokkal érje már el, hogy felfigyeljen rá. Ha maga miatt nem figyelt fel, vagy nem akar lépni az irányába, akkor ennyi. Miért kell azt hinni, hogy programja volt? Hogy kapósnak tűnjön? Az min változtat? Majd talán jobban akarok egy nőt aki bárkivel cicázik? Hát nem. Pfejj. Vagy vegyen komolyan, és akkor én is őt, vagy ne csodálkozzon, ha csak megkúrom aztán ennyi volt. Őszinteség a tuti!

2014. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Akit lepontoztál, mind én voltam. És most még csak nem is trollkodtam (mert bizony a hülyékkel néha direktbe szoktam), csak az őszinte véleményemnek adtam hangot. És még így is már egy éve stabilan tartom a 72%-ot. Nem a te 3 negatív pontod fog lerontani. De talán gondolkozz ez azon, hogy mit is írtam? Fáj az igazság? Mert az a felháborító ha betalál a negatív kritika. Ha nem állná meg a helyét, le se szarnád. Na ez a nem mindegy!
2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!