Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, de. ő csak barátként tekint rám. Mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
Egyébként volt vele 9 hónapos kapcsolatom. 12/L

2014. febr. 21. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

12??

BITCHEEEEEEEEES!!!

2014. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem kéne megsózni....
2014. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
márciusban leszek 13 úgyhogy..
2014. febr. 21. 15:22
 4/14 anonim válasza:
Ha mar kacsolatban voltatok es szakitottatok akkor nem nagy esely van ra hogy visszaszerezd! Ha te szakitottal vele akkor probald elmondani neki hogy tevedtel es meg mindig szereted, ha pedig o szakitott veled akkor ne akard raeroltetni magad mert akkor csak menekulni fog tolled, inkabb probalj vele atlagosan viselkedni, menjek el egy kavera stb.
2014. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3

húúha akkor te már komoly nagy lány vagy, mennyé szépen faszt szopni



18/F

2014. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ebben épp az a szar,hogy órákon (egy osztályba járunk) meg mindig bámul engem..
2014. febr. 21. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:

12 évesen már volt 9 hónapos kapcsolatod????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

O.O O.O O.O O.O O.O O.O

Vaz. mi ennyi idősen még azon gondolkoztunk, ki melyik csapatban focizik suli után.

Ennyire vén fa.sz lennék?!?!?!?!?!?!

Az igaz, hogy változnak az idők, de ennyire??????

Megyek és beleölöm magam a Dunába. EZ így nem élet.

23F(hol a nyugdíjam)

2014. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem vagyok fiú.;) és ha nem tudnád a lányok előbb érnek mint a fiúk
2014. febr. 21. 15:37
 9/14 anonim ***** válasza:
vágom, hogy lány vagy b+. és ha előbb érnek is, a mi időnkben a lányok általánosban, még akkor sem voltak kapcsolatban!!!!!!!!
2014. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8

akkor a fiúd idősebb mint te??

2014. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!