Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel decemberben összejöttünk. Nagyon nagy volt a szerelem, de egyszer sikerült megsértenem. Utánna nem akart beszélni velem...stb...

Egyszer végre sikerült elèrnem hogy szóba álljon velem, bár nem mondta ki hogy szeretne, beszéltünk néha telefonon. Volt, hogy egész hosszan csevegtunk, de kesobb tobbszor kijelentette, hogy nem akar beszelni velem. Tobbszor is volt ilyen. Volt, hogy sikerult magamra duhitenem, de az nem tartott sokaig. Most hetvegen kerdeztem tole vmit. SMS-ben, mire azt mondta, hogy hagyjam beken, zavaro vagyok. Par ora mulva megkerdeztem, hogy meg mindig ezt gondolja-e?! Azt mondta, igen, csak par nap mulva fog komunikalni velem. Ma irtam neki SMS-t, hogy meg mindig zavaro vagyok-e. Erre o kb. Ezt mondta: HAGYD ABBA, MERT SOHA TÖBBET NEM SZOLOK HOZZAD!!!


Ezt hogy értsem? Hagyjam mostmar a fenebe? Nagyon nagyon szeretem, még így is, de azert megis...

Mit irjak neki? Mirol probaljak beszelni vele?


2014. febr. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Téged sem az eszedért szeretnek,igen hagyd.
2014. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit nem értettél azon, hogy "nem akar beszélni veled"?
2014. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!