Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők bárkibe beletudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők bárkibe beletudnak szeretni!?

Figyelt kérdés

Kicsit sarkos a kérdés, inkább úgy értem, hogy a külsőtől elvonatkoztatva igaz ez.

Rengeteg szerencsétlen kérdést olvasok itt, akik mind a külsőre fogják a magányukat. Saját tapasztalatom alapján, ez csak az ismerkedést neheziti meg. Így valóban hátrányos helyzetből indulhat a "versenyző", melyet akár előnyére is fordíthat.

Én aztán tényleg nem vagyok egy bredpitty, sőt! Ettől függetlenül nem panaszkodom! Olyan hölgyek voltak szerelmetesek belém, akikről nem is gondoltam volna. És mindezt a belsővel értem el, ami igazából nem egy felszínes kapcsolatot eredményez, hanemn attól sokkal mélyebbet.Szóval amit üzenni akarok a sok panaszkodó, sápitozó férfitársaimnak, nálunk a belső sokkal nagyobb vonzerő, mint azt sokan gondolnák!


2014. febr. 22. 00:14
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
igen
2014. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én beletudok:) de persze a külsőtől is függ:)
2014. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Blablabla... Kit érdekel a belsőm,ha a külsőm nem jön be nekik?ezt ők is bármikor megmondják,bármit csinálhatok ha a külsőm nem jó nekik,fel is fordulhatok...
2014. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled bizonyos fokig, de amilyen világot élünk nélkülözhetetlen a BMW slusszkulcsa és némi készpénz is a dologba. :)
2014. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A belsőddel max a naívakat hódíthattad meg akikről letudtad dumálni a bugyit. Ha sép nem vagy, akkor legalább a szád járjon non-stop.
2014. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as!

Úgy gondolom, hogy az ilyenre nem is érdemes időt fecsérelni, ettől függetlenül ha az értékrended, személyiséged, belső kisugárzásod megvan, akkor még őt is el tudod varázsolni! Csak kicsit több idő kell hozzá.

2014. febr. 22. 00:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a bmw-s kifogás elég gyenge! Ha olyan lányokra vágysz, akiknek ez az igazi érték, akkor meg is érdemlitek egymást!
2014. febr. 22. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:

nem

csak jó a marketingjük

2014. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5-ös, még elég fiatal lehetsz!

A naiv lánykák a kisiskolában vannak.

Én eddig 2 lányról "beszéltem le a bugyit", de mielőtt félre értenéd, szerelem lett belőle. A többiek csak bevallották, hogy szerelmesek lettek belém, holott én nekem nem is volt célom ez!

2014. febr. 22. 00:28
 10/13 anonim ***** válasza:
ha így lenne akkor nem nyivákolnának itt annyian.
2014. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!