Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan fiu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiu a világon akinek nem csak arra kell egy lany? 20/N

Figyelt kérdés
Erosen kezd tudatosodni bennem az hogy nem ! :(
2014. febr. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Arra IS.
2014. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:

mire ?


Pedig ez hülyeség.. de már annyira bánom sokszor hogy képes vagyok komoly szerettet szerű érzéseket táplálni mert mindig annyira szar lesz hogy elmondani nem tudom.

2014. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
o hogyne, tudod mi vagyun azok a lúzerek
2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:

Bocs ha nyomom a közhelyeket, de erre nem lehet jót mondani.


Nem minden srácnak csak az kell ám! Például nekem se, épp ezért néznek hülyének, mert "nem állok" be a sorba úgymond. De nem bánom, ugyanolyan ember vagyok mint mindenki más, saját magam építem az utam. :) És ha ez másoknak nem tetszik (miazhogy nem vagy páwa hülyegyerek, hallogy?" azok tehetnek egy szívességet.

2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
33%

Én ezt a kérdést megfordítanám.

Létezik még olyan lány, akin nem ment végig a fél város? Szinte biztos vagyok benne, hogy nem.

2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mi történt? Meg akart fektetni a diszkó egyik csődöre?
2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:

De csak arra! :(

Sajnálom de szeretem a hasam. :(

tudoood? :(

írhatsz amúgy kicsi lány :( szívesen meghallgatlak ^^

2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy létezik. Egy csomó létezik, csak épp vagy a barátzónában csücsülnek, vagy ki vannak kiáltva kockának, lúzernek, nyominak stb. A legviccesebb az, hogy a nők sokszor a saját működésükkel sincsenek tisztában.
2014. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
50%
Én ismerek egyet :) Ha nem lenne pasim, tuti bepróbálkoznék nála :3 Okos, művelt, sportol, kedves, szeret főzni is. Szerintem egy főnyeremény! :) Kár, hogy nem lehet egyszerre kettőt "tartani" :/
2014. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!