Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan fiu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiu a világon akinek nem csak arra kell egy lany? 20/N

Figyelt kérdés
Erosen kezd tudatosodni bennem az hogy nem ! :(
2014. febr. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Egyébként meg vedd már észre magad!!!! Ennyit kérdezel : Főzni tudsz-e? -nem. Dolgozol? Tuti nem. Ergo: Nem vagy jó semmire !


Tudod egy kapcsolat nem úgy működik, hogy kedves szerint kihasználhatod a párodat! Egy nő, egy társ nem arra kellene, hogy jó legyen, hogy főzzön rád (stb), hanem , hogy jól ellegyetek. Hogy tudjatok beszélgetni, közös programokat csinálni, érezzétek jól magatokat együtt! Nem is tudom minek tépem a számat....akkora segggfej lehetsz, hogy a világ nem látott még ilyet.

2014. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

tanulj meg főzni csak a szájaskodás megy :D A nő se arra való hogy lehúzza a férjét/barátját,se pénzről se szellemileg :D

gyerekednek se főzzél majd elrágja a fakérget :D lehozós egy nő vagy.

2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
Nem, nem rágja le a fakérget , mert a férjem is főzhet neki nyugodtan. -.-' Miért nekem kellene, ezt magyarázd meg te sötétparaszt. Ha meg a férjem se szeret főzni, akkor megoldjuk. Egyszer én szenvedek egyszer ő. ennyi.
2014. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 Balázs.9 válasza:
Most bocs de a főzés igen is a nő dolga! Most az, hogy néha a pasi is besegít oké persze természetes, de ez első sorban női dolog és az mindig minősít egy nőt ha nem tud főzni. Nem azt mondom, hogy legyen mester szakács, én ezt nem várom el egy nőtől, de azért ismerje már ki magát a konyhában legalább egy kicsit! "Ha nem megoldjuk" Mi most akkor minden nap rendelitek a kaját, vagy bejáró nő aki főz?? Vagy hogy?? Mert ha csak nem vagytok gazdagok, akkor nem! Nincs ilyen, hogy "megoldjuk". ;)
2014. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
térkép kell neked a konyháról, mert el vagy tévedve úgy látom :D Egy nő legyen házias ha már máshoz nem ért/idióta.. Úgyhogy a fakanalat pörgessed ne a nyelvedet.
2014. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Istenem, mekkora f*aszok vannak itt... Lányok, nem mindenki ilyen ám!
2014. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
#56 Hiába nyalizol nekik itt. Úgysem fognak szóba állni veled.
2014. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
57: Persze nyilván ez volt a célom...
2014. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

egy nő tudjon főzni

szégyen ha nem tud

szüljön, főzön, mosson legyen otthol vagy dolgozzon mind1

ezek alap dolgok

női dolgok

így működött a világ mindig és fog is

attól, hogy te még csak kislány vagy egy férfi egy igazi nőtől elvárja még ha nem is mondja

és igen kislány vagy mert a nő nem ott kezdődik hogy a szája nagy közben meg nem ért semmihez csak elvárja, hogy legyen valaki aki majd elfogadja így

tudod ahogy egyre korsabb és tapasztalt leszel rájössz ;)

mint ahogy itt lefaszozott itt valaki

fogadni mernék soha nem volt még nőd

vagy inkább barátnőd,csajod mert olyan 13 lehetsz ha ezek neked nem fontosak

még bilibe lóg a kezed de majd saját háztartásba egy ilyen nagy szájú semmihez nem értő lusta nőt kivánok melléd aki majd egyenjoguságra hitvatkozva csatolós brokival seggbe rak

2014. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre ha nagyon muszáj neki szoktam állni főzni, DE a családom összes nő tagja baromi jól főz, és én is szeretném átélni azt amikor a feleségem szeretetből csinál nekem valami finomat, és szeretném, ha gyerekem is az édesanyja főztjén nőne fel. Egy nő igenis tudjon főzni. Ha nem tud akkor legalább akarjon tudni, és együtt megtanulunk. Nekem nem házvezetőnő kell, hanem FELESÉG, de egy igazi feleség igenis tud főzni!
2014. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!