Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan fiu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiu a világon akinek nem csak arra kell egy lany? 20/N

Figyelt kérdés
Erosen kezd tudatosodni bennem az hogy nem ! :(
2014. febr. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Jó...Megint megbizonyosodtam róla, hogy erre az oldara himsoviniszta IQ mínusz nyomorék parasztok járnak. Anyátokat :) nyororék gedvák . Puszi
2014. febr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

"Jó...Megint megbizonyosodtam róla, hogy erre az oldara himsoviniszta IQ mínusz nyomorék parasztok járnak. Anyátokat :) nyororék gedvák . Puszi"


Aranyom, te fényévekre vagy az igazi nőtől. Az pedig. hogy melyikünk IQ-ja nem üti meg az elvárt szintet szerintem pont eme igen nívós hozzászólásod remekül szemlélteti. Továbbá nyomorék nem vagyok, remélem a többi válaszoló sem az, paraszt sem vagyok, mert nem a földművelésből élek, habár büszkén vállalom, hogy az őseim parasztok voltak.

2014. febr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Ó és anyám jól van, köszi, kicsit fáj a lába.
2014. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

Annyira vicces az, mikor valaki direkt nem érti meg az átvitt értelmű szavakat :)...Ja nem.


Remélem kapsz is magadnak PONT annyira igazi nőt amennyire te vagy "igazi" férfi ;)

Remélem majd kinyalja a seggedet is, de úgy fog gyűlölni ahogyan csak egy "igazi" nő tud :)

2014. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Attól, hogy anyázol és a többi csak még lejebb sűlyeszted magad a kétlábon járó puncitól.

Álomvilágban élsz és próbálod elhittetni hogy te így nő vagy.

Azzal nincs baj hogy velünk akarod elhitettni de hogy magaddal is az már...

2014. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Jolvan drágám. Egészségedre.
2014. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
se főzni,se írni nem tudsz te g&ci maradék :D anyádnak meg verjem alá amiért másét a szádra veszed :D
2014. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!