Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan fiu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiu a világon akinek nem csak arra kell egy lany? 20/N

Figyelt kérdés
Erosen kezd tudatosodni bennem az hogy nem ! :(
2014. febr. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért léptem vele kapcsolatba, hogy ő otthon egyedül üljön.


A sok erkölcsös magányos nő állandóan affektál, hogy így-meg-úgy. Miért jönnek ezek mindig ugyan azzal, hogy minden férfi ugyan azt akarja. Nem értem, mit siránkoznak ezen. Ha egy férfival kapcsolatot akarok, akkor természetesen nem csak beszélgetni szeretnék vele, mert arra ott van a szomszéd asszonyom, nem csak moziba akarok járni vele, mert arra megfelel a lányom, vagy a vejem. És nem csak kávézgatni akarok egy presszóban vele, mert arra alkalmas bármelyik munkatársam is.


Érti mire célzok?


Arra, hogy ha valakivel igazán kapcsolatot akarok teremteni, akkor nem sértődöm meg, ha az illető le akar velem feküdni, mert valahol mégis csak azt akarom én is. Mi ez az örökös panaszkodás, hogy a férfiaknak csak arra kell az ember. Úgy gondolom, hogy a férfi talán akar enni is, meg sétálni is, egyebet, meg beszélgetni, meg szórakozni, meg reggeltől estik az ágyban fetrengeni. Főleg, ha már túl van az úgynevezett legszebb férfi koron, sőt még annál is idősebb. De még egy 30 éves férfi sem akar mindig az ágyban lenni. Akkor miből gondolják ezek a nők, hogy őket csak úgy lekezelik? Hogy csak ki akarják őket használni? Hogy máson sem jár az eszük, hogy mielőbb ágyba dugják a páciensüket?


Ha annyira érzékenyek az ilyesmire, ha annyira erkölcsösek, hát menjenek templomba, vagy üljenek otthon a fenekükön, de ne társat keressenek, főleg ne másneműt.


Kell, hogy mindenkibe legyen erkölcsi tartás, és ez a legtöbb emberben meg is van. (Mert például nem hiszem, hogy akad olyan 50 éves asszony, aki kiáll az utcára különböző pasasokat felszedni. De ha normális körülmények között megismerkedni valakivel, akkor ne legyen felháborodva, ha a partnere a tárgyra tér, még akkor se, ha úgy érzi, hogy a férfi nagyon hamar akarja dűlőre vinni a dolgot. Hát mikor akarná? 2 hét múlva? 3 hónap múlva? Öt év múlva? Addig mit csinálnak? Kergetőznek? Nyilván nem az első fél órában szaladnak neki az ágynak, mert valóban meg kell ismerkedni, beszélgetni kell egy kicsit és tisztába kell jönni azzal, hogy szimpatikus-e az ipse, vagy kibírhatatlan, vagy közömbös-e. De ha a saját magamnak adott válasz igenlő, akkor meg kell tenni. Azért, mert magányos vagyok, társtalan vagyok, nem vagyok öreg. Ilyesmiért az ember nem megy a piactérre, ha valamennyire is értékeli magát. De ha egyszer társat keres, ráadásul férfit, akkor ne botránkozzon meg, ha a férfi "Úgy" közeledik felé. Ez olyan dolog, mintha valaki a zuhogó esőben ernyő nélkül akar sétálgatni, aztán csodálkozik, hogy vizes lesz.

2014. febr. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
55%
Létezik, de a nők az ilyet töketlen loosernek bélyegzik.
2014. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
48%

igaz.

a barátnőm nem tud főzni,mosni, takarítani se szokott.

mindent én csinálok meg neki.

csak baszni lehet őt.

de még emiatt nyávog hogy csak arra használom mikor nagyon romantikus vagyok és fülig szerelmes.

de hát mást nem is tud! csak erre jó.

minden nő, lány ilyen idióta gondolkozással van el, mint a kérdező.

2014. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
23%

#43...ekkora idiótát mint te...-.- Észrevetted remélem, hogy miért mondod a "barátnődre" hogy csak baszni lehet. Mert nem főz,mos, takarit. Undoritó vagy. Szóval neked egy háztartási gépre lenne szükséged, nem egy partnerre. fujj



# 41...

Szerintem itt senkinek nem azzal van a baja, hogy a pasik szexet is akarnak... mert te erről beszélsz. Arró, van szó, hoyg CSAK azt.Lehet, hogy a pasi nem egász nap az ágyban fetreng, de mikor a nőt áthivja akkor bizony CSAK az ágyban fetreng, majd lekoptatja. NEM beszélget vele, NEM viszi szórakozni, NEM főz neki vacsorát. CSAK arra kell. Ezzel van baja a kérdezőnek. Nem pedig azzal, hogy a barátja szexelni IS akar.

2014. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:

aki megérdemli azt biztos másképp kezelik,erre nem gondoltál nagyszájú ?:Dd a legtöbb férfi kihozza a maximumot amit lehet egy nőből, de az néha annyit jelent hogy jól megbssza és ennyi...:D és ez nem a férfi szégyene hanem a nőé :D


akit kihasználnak az általában arra elég :D beszélgetni meg olyan. hogy a legtöbb fiatal csajtól egy kutya is értelmesebb :D


nekem sem kéne komoly kapcsolatra olyan nő aki nem tud főzni, és nem is hajlandó rá.Akkor szia van,mert én biztos nem fogok....

2014. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Jah ertem. Kosz de en utalok fozni, fozzon az aki fott etelt szeretne enni! Mar nem a 19. Szazadvan kisapam...a no is dolgozik, a ferfi is dolgozik. Ebbol neked hogy kovetkezik hogy a no fozzon rad mert te lusta vagy ? Szegyen az ilyen pasi.
2014. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
49%

Te vagy a szégyen kisanyám!

Te mit tudsz? dolgozol? biztos nem.

és főzni se tudsz?

akkor mire vagy jó?

hogy eltartasd magad valakivel?

téged sem lehet másra használni

ennyit meg hogy sex ellehet várni ha én tartom el a pics.áját.

egy nő igen is tudjon főzni

nem csak a pénzem verni elfelé...

nem kell ehhez 19dik század minden férfi elvárja hogy igazi nő legyen mellette

de te még nő sem vagy

csak egy kétlábon járó, két lyukú, tömni való tyúk aki még azért is képes hisztizni mert arra akarják használni ami az egyetlen dolog amihez értesz oda tartani...

egy nő nő legyen ne csak egy rinyás semmit nem tető punci.

2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
na persze nem vagyunk a 19. században, ergo nem csinálsz semmit otthon, a srác szolgáljon ki! dugni se szeretsz mert csak arra kellesz! és te beszélgetsz? kedves vagy? vagy fexel otthon és elvárod hogy kinyalja a pi*****d?
2014. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 Balázs.9 válasza:
Őmm igen létezik, ezeket hívják állítólag rendes pasiknak, csak tudod ezeket a "rendes pasikat nők 99,9 %-a egy idő után megcsalja valami paraszttal. Aztán egy ilyen hatására válnak ezek a pasik olyanná, akiknek csak arra kell a lány (Pár nap/hét idegösszeomlás után)! Ez egy körforgás szerintem, ami ellen senki nem tehet semmi! Jó persze mondhatod, hogy te abba a 0,1 %-ba tartozol aki nem ilyen, de nem tudom mert nem ismerlek meg mi egy más...;)
2014. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy...Vádaskodsz és elhordasz mindennek teljesen alaptalanul. NEm, rohadtul nem várom el a pasitól, hogy eltartson és kiszolgáljon. A feminizmus nem arról szól, hogy a nők vegyék át a vezető szerepet és a férfiak legyenek a csicskák, hanem az EGYENRANGÚSÁGRÓL. Hallottál már erről? Gondolom nem. Egyetemre járok, otthon élek a szüleimmel, nem kapok tőlük pénzt szórakozásra, ruhákra stb... ösztöndíjból gazdálkodom.

És nem, ha férjem lesz nem fogom tőke elvárni azt amit te a majdani feleségedtől...Nálunk ha valaki éhes akkor csinál magának kaját, ha elromlik a lámpa akkor kicseréli azt akit zavar. Mind a ketten dolgozni fogunk, nem lesz egyikőnk a másiknak a szolgája. Mert te ezt várod el. Dolgozzon a feleséged, nevelje a gyereket de hát mivel ő nőnek született ezért főzzön rád, mosson rád és takarítson is. Amiket az én fejemhez vágtál, TE pontosan azt az életet szeretnéd élni..Nem én, TE! Attól lesz nő egy nő, hogy tud főzni? Na menj te a francba.

2014. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!