Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az előadás engem pedofillá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az előadás engem pedofillá tesz. Titeket is?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5GqGINFh2hU


Valahogy olyan felnőttnek tűnik a kis csaj felnőtt szerepet játszva a táncban :D

mondjuk én sztem alapból egy kicsit beteg vagyok...


De most komolyan, nézzétek már meg ahogy csábítóan néz (színészkedés), és nem tom mintha elég formás lenne, de lehet csak flash az egész.


F



2014. febr. 22. 13:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok még sok... bár tényleg mindegy :D nem akarok kislányokat molesztálni amúgy. de imádom őket
2014. febr. 22. 14:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Remélem fiad lesz.. bár a te esetedben az sem lenne gond, ahogy elnézem :D
2014. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

szerencsére búza nem vagyok :D

de én lányt akarok, mert ő lesz apuci kicsi lánya <3 (nem perverz értelemben!)

2014. febr. 22. 14:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Na persze !


Ezek után már nem mosod le magadról!

2014. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 DreamWeaver ***** válasza:
Ebben alapból semmi különös nincsen. Adott egy 5-6 év körüli kislány, aki megnézett kb 200 videóklipet, betanulta (tanították neki) a koreográfiákat, plusz pont abban a korban van, amikor az agya szivacsként szív fel minden vizuális ingert. A felnőttesen csábító tekintetek mögött, amiket tükör előtt bepróbáld, leginkább semmilyen érzés nincs. Felnőttes fazonú ruhába öltöztették, felnőttes frizurával és sminkkel. A kislányban ez úgy zajlik le, hogy ő teljesített egy feladatot, semmi több. Az óriási probléma az, hogy a felnőtt szülők, akik állítólag felelősséggel tartoznak a gyerekükért, ott édelegnek, meg olvadoznak a gyönyörűségtől a közönség soraiban és nem mérik fel azt a pofonegyszerű képletet, hogy a világban rengeteg aberrált, pedofil, degenerált pszicho sunyít a fűben, akiknek tudatában az ilyen látvány, a videóban látható kislány nem más, mint potenciális nőstény. És a kislányukat maguk a szülők teszik azzá.
2014. febr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Dream pontosan, bár én inkább normális vagyok mint pedó, de már sokszor megnéztem a klippet :D még a zene is jó
2014. febr. 23. 11:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig abszolút nem vagy normális, bár ez szubjektív.
2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!