Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezés - nem szemezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés - nem szemezés?

Figyelt kérdés

A kérdés:

Egy bizonyos helyen egy bizonyos előadás alatt végig egy nagyon szép lányt néztem és ezer százalék, hogy feltűnt neki, mert láttam, hogy Ő is felém néz egyszer-egyszer. A fülemmel az előadást hallgattam, de a szemem végig a lányra tapasztottam, mert olyan vonzó volt.


Ő is nézett párszor, de aztán inkább lehajtotta úgy a fejét, hogy a haja az arcába lógott. Talán azért, hogy ne tereljem el a figyelmét?

Lányok véleménye érdekelne: vajon zavarba jött de pozitív értelemben, vagy zavarba jött de negatív értelemben?


Amúgy úgy kell elképzelni, hogy az emelvény a sarokban volt és ezért a székek negyedkörívesen voltak. Én az egyik, Ő a másik végén volt a negyedkörívnek, így tökéletesen láttam végig, mert pont volt szabad rálátásom az emberek között.


Fogom még látni, mert hetente járok oda, de ha esetleg zavarja, hogy nézem, akkor inkább visszafogom magam. Csak olyan szép... :)



2014. febr. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Énis ilyenkor zavarba szoktam jönni (jó értelembe) álltalába ha bejön a fiú;) ha annyira tetszik mond meg neki nyugodtan!:))
2014. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó estét kedves kérdező!

Mivel én is lány vagyok talán tudok segíteni.

Szerintem zavarba jött pozitív értelemben, én akkor is zavarba jövök, ha egy nem túl helyes fiú kezd el szemezni velem. Mosolygott feléd? Ha igen, akkor biztos jel, hogy kezdeményezhess nála! Csak nehogy beégj, hogy van barátja.

2014. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs barátja, legalább is jó okom van feltételezni. Nem mosolygott, vagy ha igen, akkor úgy csinálta, hogy ne lássam. (megjegyzem ez nekem is rossz szokásom) Lehet pont azért hajtotta le a fejét? :)
2014. febr. 2. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt meg, hogy helyes vagyok-e... hát azt sosem fogom tudni objektívan megítélni. Családtagok véleményére meg nem adok.
2014. febr. 2. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mosolyog ha tetszel neki, ha félénkebb nem fog mosolyogni. Én sem szoktam mindig mosolyogni ha ránézek arra a srácra aki tetszik :) A lehajtott fej egyértelműen annak a jele hogy zavarba jött, ez meg annak a jele hogy valószínűleg tetszel neki. Ha nem tetszenél neki sztem nem nézett volna annyit feléd.
2014. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (^_^)_b

Feldobtátok a napom, a legjobb értelemben!

2014. febr. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!