Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Japán férfiak érdektelenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japán férfiak érdektelenek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam/olvastam,hogy a japán férfiak felnövő korosztálya egyre érdektelenebb a nők iránt,de nem melegek csak aszexuálisak.Mit tudtok erről?

2014. febr. 22. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy rengeteget dolgoznak, a metrón alszanak és alig van bármire is idejük a munkát leszámítva. Ha én is napi 14 órákat gürcölnék a megélhetésért, akkor valószínűleg nekem sem lenne sok kedvem nőkkel foglalkozni...
2014. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy erről van szó.
2014. febr. 22. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szerinted miről van szó?
2014. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, én is így tudom. Egyébként nem minden japán férfi érdektelen csak tényleg nagyon sokat dolgoznak. Mivel nem igazán van náluk koedukált középiskola, így legtöbben az egyetemen alakítanak ki párkapcsolatot.

Levelezek néhány japán sráccal, és elég barátságosak, viszont tényleg elég elfoglaltak.

2014. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, h sokat dolgoznak, emellett napi 3-4 óra utazás a munka és az otthon között ott teljesen megszokott dolog.

Viszont volt szerencsém japánokkal megismerkedni az Egyesült Királyságban, ott nagyon kedvesen, közvetlenül viselkedtek, nagyon aranyos népség.

2014. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt hittem, az a kérdés, hogy nekem tetszenek-e, mert az érdektelen az ez. szóval igen, azok.

de a válaszok a közömbösségről nekem is érdekesek voltak, köszi.

2014. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!