Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen esetben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen esetben nem engedtek közel magatokhoz egy lányt? 17L

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány totál flegma.
2014. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasznosabb lenne, ha kifejtenéd kicsit a saját sztoridat...
2014. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs lány vagyok de megválaszolom: ha nem tetszik nekik :D
2014. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyha pl ide tesz föl ilyen idióta kérdéseket.
2014. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
annyira szeretnék már végre valakit, én bármikor közel engednék már bárkit, de egyik lány sem akar semmit sem :/
2014. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha bomba van nála, és/vagy rózsaszín rucis csivava...
2014. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudok kiigazodni egy osztálytársamon,akinek elvileg bejövök,de túl hosszú a sztori,általánosságban kérdezem
2014. febr. 22. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Meséld el, így nem tudok segíteni.
2014. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elmondom én miért csináltam ezt sok lánnyal. Olyanokkal is akiknek nyilvánvalóan "bejöttem" és akik nekem is tetszettek mind külsőre, mind pedig belsőre nagyon-nagyon szerettem őket. De mégis.


Félénkség. És valami olyasmi érzés, hogy szeretem és félek ,hogy nem lennék túl jó neki, nem akarok csalódást okozni neki meg ilyenek... szóval hiába szeretem, még elmondani sem merem neki.


De talán az is benne lehet a pakliban, hogy nem teljesen biztos benne, hogy te is ezt érzed iránta és nem akarja ezzel elrontani a jó kapcsolatotokat.


Szóval lehet elég annyi ,hogy megerősíted benne, hogy mit érzel iránta.

2014. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha úgy érzem hogy túl jó hozzám és nem érdemlem meg
2014. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!