Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak meg akar fektetni, akkor is becézgeti a nőt?

Figyelt kérdés

Nem általános becézgetésre gondolok, mint pl. kicsim, drágám, szívem, kincsem, stb. Hanem egy olyanra, ami csak rám jellemző és az utóbbi időben már ezt a szót is "tovább becézte" még aranyosabbra. :)


Csak még nem tudom, hogy mit gondoljak a pasiról, azt mondta, hogy komolyak a szándékai, de igazából még nem járunk "hivatalosan", és nem is tudom, hogy fogunk-e. Mennyire számít ez a becézgetős dolog?


(Csak azért nem írom ki a szót, mert nem szeretnék lebukni esetleg, a google sem dobott egy találatot sem és nem is akarom, hogy dobjon. :p)



2014. febr. 23. 01:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

ne félj ha becézget akkor nem azt jelenti hogy le akar téged fektetni,hanem csak kedveskedni akar ez meg sem fordult még a fejedben?

nekem is van barátnőm és én is becézgetem de nem azért hogy lefektessem hanem hogy érezze hogy ő a legfontosabb számomra! de persze ez én vagyok nem tudom hogy a barátod milyen!De ez attól is függ hogy hogyan mondja bunkó stílusban vagy nem! ha bunkón mondja vagy lenézően vagy ilyesmi akkor tuti hogy azt akarja! vagy hogy a rád rossz vonásaid vagy jó vonásaidat mondja!

2014. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szavak nem kerülnek semmibe.

Nem abból fog kiderülni, hogy mik a szándékai, hogy hogy becéz.

2014. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11:

nem tudom mennnyire számít jó vagy rossz vonásnak, de alacsony vagyok (hozzá képest) és ezzel kapcsolatosan becézget... de aranyos kis szó szerintem, de azt mondod akkor ez mégsem jelent jót? :s

2014. febr. 23. 13:45
 14/14 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha oda figyel az érzéseidre és érdekli mi van veled és nem csak az érdekli hogy ő mit akar akkor szeret de ez nem igy van akkor sem biztos hogy nem szeret csak akkor ő inkább önző és ez egy kapcsolatban nem jelent jót! mond meg neki hogy ha roszul esik neked hogy ezeket ne monndja neked!
2014. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!