Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 eves vagyok es borzasztoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 eves vagyok es borzasztoan szerethianyom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan mertekben, hogy mar sajat magamat is utalom.
2014. febr. 23. 13:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Tegyél érte, hogy megszeresd magad! Menj társaságba, ismerkedj utazás közben, suliban, munkahelyen, boltban, adj jeleket, ha szimpatikus valaki, járj edzőterembe, fuss, tegyél magadért! Én folyton ezt a tanácsot kaptam és kezdem megfogadni lépésenként, mert ezek nélkül szardarabnak érzem magam.
2014. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De nem megy az ismerkedes. Van most is jopar pasi, akit erdeklek, de egyszeruen nekem tobb, mint 2 eve kell egy pasi, es senkire nem birok ranezni rajta kivul :(
2014. febr. 23. 13:29
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Egy 21 éves nő csak akkor van egyedül, ha sz@rrá válogatja az agyát. Az igényeid gondolom az egekben vannak, te pedig jó esetben átlagosan nézel ki. Feltételezem nálad is csak a kigyúrt szépfiúk jönnek szóba aztán itt picsogsz, hogy nincs párod... Nem azt mondom, hogy egy 200 kilós pattanásos informatikussal kellene összejönni, de tapasztalatból tudom, hogy aki nem tökéletes az az ilyen nőnek nem jó.

Talán meg kellene tanulni megtalálni az igazi értékeket a férfiakban, mert ennél könnyebben mint most soha a büdös életben, nem fogsz párt találni, hiszen most éled az aranykorod.

2014. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Talán akkor annál az EGY srácnál kellene próbálkoznod. Ha magadért nincs kedved változni, változz érte! Ne picsogj.
2014. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Felajánlok egy ölelést.
2014. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok csunya, sot sokak szerint jo csaj vagyok, en nem az szamit nalam hogy kigyurt, izmos legyen. Es nem tehetek arrol se, hogy az a pasi tetszik, aki tetszik. Az ember nem tudja kontrollalni, hogy kibe szeressen...
2014. febr. 23. 13:33
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne panaszkodj! Másnak is van, de tesz ellene. Te meg sem próbálod, pedig előtted temérdek lehetőség.
2014. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hogy valtozzak erte? Mar valtoztam, de annyira ritkan latom. Nem tudom, hogyan kozeledjek fele, ha alig latom. Volt, hogy 3 havonta lattam... Plusz a stressz is nagy...
2014. febr. 23. 13:36
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez a net korában már könnyen áthidalható. Keresd meg, beszélgess vele, szűrd le, hogy bejössz-e neki, vagy ha nem, milyen nőre lenne "igénye". Mert bizonyára, ha annyira jó nő vagy és mégsem kellesz neki, felszínes lehet.


De ha neked ez kell és közben sorra hagyod elrohanni melletted a lehetőségeket...

2014. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%

Egy újabb huszonéves jó külsejű csaj siránkozik arról, hogy miért nem kaphatja meg a szőke herceget...

Bocs de nem tud érdekelni.

2014. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!