Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok, ha egy barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok, ha egy barátotok bevallaná nektek, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés

Nagyon kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik nem ítélik el a másságot.

Szóval mit tennél, ha az egyik barátod az egyik nap elédállna és azt mondaná, hogy leszbikus/meleg vagyok?

Mit mondanál?

Ha nem szeretnéd megbántani, és NEM zavar, hogy ez így van, és a kapcsolatot továbbra is ugyanúgy szeretnéd folytatni.


2009. dec. 11. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Először biztos meglepetésként érne. De támogatnám mindenben, és természetesen ezek után is a barátom lesz. Igazából csak ennyit mondanék.Megköszönném, hogy bízik bennem annyira, hogy elmondta. Én nem ragoznám túl, menne minden tovább a régi kerékvágásban.


24/n

2009. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Kezeltetném.
2009. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
elkerülném
2009. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

ha csak azok válaszoljanak, akik nem ítélik el, akkor miért vársz válaszokat?

engem spec. nem zavarna, ha nem engem szemelt ki

2009. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm!

Utolsó válaszoló! Azért, mert a kérdésem nem az, hogy mit szólnál, hanem hogy konkrétan mit mondanál. Mint írtam, csak az érdekel, aki támogatná, mellette állna.

2009. dec. 11. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
De látod, nem állna mellé sok mindenki, csak kerülné és kezeltetné - vagy jól elverné hogy térjen észhez!
2009. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ez engem nem érdekel. Amúgy nem tudom, de szerintem nem láttál még olyan embert, akin ez segített volna, de mindegy.
2009. dec. 12. 10:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom erre az oldalra nem lehet ilyen jellegű kérdéseket feltenni, mert kellően uninteligens emberek válaszolnak csak (TISZTELET A KIVÉTELNEK)
2009. dec. 12. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám,hogy ez engem nem zavar,hogy én elfogadom a másságot.Itt csak arról van szó,hogy a vele azonos neműekhez vonzódik,nem másról.Az pedig,hogy kivel szexel az én haverom,barátom v. barátnőm,vagyhogy kivel csókolózik,az engem addig a percig nem érdekel,míg nem az én pasijaimról van szó.De hogyan is lehetne szó pasikról?Hiszen leszbikus..illetve homoszexuális.

A biszexualítást pedig ha említené,akkor csak annyit mondanék,hogy "és?most akkor mi van?"..

2010. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jún. 2. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!