Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok (lány). Elég gyakran jutnak eszembe perverz dolgok. Főleg este az ágyban. (ez úgy gondolom még normális is) Viszont ami kezd aggasztani, hogy a női test egyre jobban foglalkoztat. Volt hogy arról képzelődtem, hogy egy lánnyal csinálunk piszkos dolgokat. Viszont már 3 éve tetszik egy fiú. Akit nagyon szeretek (ez viszonzatlan) Szerintetek a lányokhoz vonzódom vagy esetleg csak azért teszem, mert a fiú nem érdeklődik irántam?
2014. febr. 23. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ez tök normális ne aggódj emiatt:) ha tetszik a fiú akkor legfeljebb biszex lehetsz de azzal sincs semmi baj :)
2014. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok drága..:) Egyenlőre még nem nagy dolog.
2014. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Egyszerű nemi érés. HIdd el, az emberek többsége ugyanúgy keresztülmegy ezen.
2014. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is teljesen hetero vagyok és a fiúkat szeretem, de az ember néha piszkos dolgokról fantáziál. Ne aggódj, nincsen veled semmi baj. :)
2014. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezen elvileg sok lány átmegy, ebben a korban még normális, hogy lányokról is fantáziálsz:)
2014. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!