Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "felejtsek el" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "felejtsek el" egy lányt, akivel minden nap találkozok? Létezik erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy iskolába járunk, ő kilencedikes én pedig tizenegyedikes vagyok.

Beszélgettünk már párszor, voltunk közös előadáson, és nekem nagyon-nagyon tetszik.. Tényleg gyönyörű, vicces és még nagyon kedves is.. Tökéletes

Viszont semmi esélyem nála, ugyanis van barátja, akivel nagyjából 1 hónapja kezdett el járni, és jól megvannak. Látom hogy milyen boldogok én meg csak magamban őrlődök. Szörnyű érzés..

Kicsit hülyén hangozhat, de reggelente már sokszor csak azért van kedvem suliba menni, mert tudom hogy úgyis összefutunk és legalább egy kicsit láthatom.

És lehet hogy ez egyben a baj is, hogy mindig összefutunk.


Valahogy ki akarom verni a fejemből, mert ez az érzés nagyon rossz.. Sok órán csak bambulok és Róla ábrándozok.


Azon gondolkoztam, hogyha nem találkoznék vele soha, akkor biztos kimenne a fejemből. Eddig mindig kerestem, hogy kicsit láthassam, de most már valahogy túl kell ezen lépni.

Ez talán lehetséges megoldás lenne? Szünetekben nem mászkálnék, csak célirányosan a következő terembe, és ott maradnék előtte végig.


Kicsit furcsa nekem ilyeneket írni.. Nem vagyok ilyen lelkizős.

De most olyan ponton vagyok ahol még sose voltam, és folyton rossz kedvem van..


2014. febr. 24. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is csak egy lányért megyek be 6:15-re reggelente :)

Megéri (Csütörtökön meg fogom csókolni)

Ne felejtsd el...

2014. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!