Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Annyi elkeseredett ember van ezen az oldalon, hogy némelyiknél már teljesen azt érzem, hogy szeretnék kicsit a barátja lenni, és megvigasztalni, és elmondani hogy térjen már észhez, és bíztatni, és segíteni..


Csakhát itt internetkapcsolatok vannak és távolságok...

(((és nem a terhesvagyoke, összejöhetekevele kérdésekre gondoltam.)))



2014. febr. 24. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok vele. : )
2014. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy én így lennék e ezzel kedves kérdező.Nem biztos,hogy szeretnék így barátkozni.
2014. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos azt tapasztaltam, hogy 99%-ban csak idióták találnak meg, lepattintok már mindenkit.

Biztos van 1% normális is ezen az oldalon, de nekem nincs kedvem keresgélni őket.

2014. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt nem vitatom..valóban túl sok itt az idióta, de én azért még reménykedek egy kicsit hogy akadnak normálisak is :)
2014. febr. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!