Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztunk. Ez nagyon baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztunk. Ez nagyon baj?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban és az elmúlt félév alatt ő lett a legjobb barátom.

Rettentően hasonlítunk egymásra. Sok témával kapcsolatban szinte egyenlő a véleményünk, a hobbijaink is teljesen egyeznek.. Tehát nagyon jól kijövünk.

Az utóbbi hónapokban sok időt is töltöttünk együtt. Suli után meg így sokszor hétvégente is együtt tanultunk..

Lehet mondani, hogy nagyon is összemelegedtünk.

Tegnap délután suli után felmentünk hozzá egy project miatt és az ágyán ültünk amikor szimplán, minden előjel nélkül odahajolt hozzám és megcsókolt. Visszacsókoltam.

Aztán nem is mondott semmit. Nem is mertem kérdezni, teljesen el voltam hűlve annyira nem számítottam "erre" utána megszólalni sem tudtam egész nap miután hazamentem.

Ma a suliban mondta, hogy szeretne beszélni órák után. Csak sajnos délutáni testnevelés órák jöttek közbe így nem is találkoztunk..


Az a baj, hogy én már képtelen vagyok úgy nézni rá, mint ezelőtt. Tiszta furcsa már a közelébe lenni is, nem hogy a szemeibe nézni. Eléggé félek, hogy vége van a barátságunknak.

Mit kéne tennem? Csináljak úgy, mintha meg sem történt volna?

Attól is félek, hogy ő most már többet akar én pedig el fogom rontani..


2014. febr. 25. 17:58
 1/10 anonim válasza:
Szóval neked nem tetszik?:D Akarsz tőle valamit, vagy csak barát?:)
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked is, akkor nincs gond. Mivel ő csókolt meg, valószínű többet akar, és mivel jó barátok vagytok, ismer már annyira, hogy nem igazán tudsz mit elszúrni.

Egyébként szerintem fontos egy kapcsolatnál, hogy a két fél egymás barátja is legyen, az azért megkönnyíti a dolgokat.

Szóval itt csak az a kérdés, hogy te mit szeretnél?

2014. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy meg gyakran mondják, hogy fiú és lány között nincs barátság (az egyik fél mindig többet akar). Ennek ékes példáját láthatjuk jelen esetben. Rossz hírem van: ő beléd szeretett és te most össze fogod törni a szívét :(

De az is megeshet, hogy csak megzavarodott, mert úgy érezte, hogy te is többet érzel egy picit, ezért aki mer az nyer alapon bepróbálkozott. Képzeld el neki milyen kellemetlen lehet most. Beszéljétek meg mindenképp, de sztem ha megmondod neki, hogy csak barát, akkor picit enged majd az eddigi kapcsolatotok..

2014. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha neked csak barát, és nem akarsz tőle többet, akkor az kellemetlen, és a barátságotoknak esélyesen vége.


Ha többet akarsz tőle, akkor jól haladtok, csak így tovább.

2014. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából ettől féltem már régóta..

A szerelem. Hát nem is tudom csak tartok tőle, hogy tönkre fog majd tenni mindkettőnket. Barátnak talán jobb lett volna maradni..

Én kedvelem őt és szeretem őt nagyon is, régóta már. Tudom viszonozni az érzéseit is csak félek, hogy rosszul jönnének ki a dolgok.. Előbb vagy utóbb mindenki csalódik a szerelemben én pedig nem akarom őt elveszteni.. Ez a baj

2014. febr. 25. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj már annyit. Legyél boldog, hogy viszont szeret :)
2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Érdemes lenne tudni. Ha például általános iskolások, akkor középiskolába menet úgyis szétváltok. Ilyen korban nem igazán maradnak meg még a sima barátságok sem, úgyhogy ha kapcsolatba kezdtek se lesz kevesebb esélyetek arra, hogy elveszítsétek egymást. Ha nem úgy gondolsz rá, hogy pillangós érzésed van és tudod magadban, hogy ő a legfontosabb és szereted, akkor nem vagy szerelmes.. Ilyenkor szerintem fairebb dolog megmondani neki az igazat minthogy hamis álmokat kergessen..

Az pedig egyáltalán nem igaz, hogy mindenki csalódik a szerelmében és szakítanak.. Én például középiskola első évében kezdtem kapcsolatba a barátommal és azóta (5 éve lassan) teljesen jól megvagyunk és szeretjük egymást.

Minden csak hozzáállás kérdése; ha eleve úgy gondolod, hogy csalódni fogsz, akkor ne menj bele. A kapcsolat alapja a bizalom, ha nem érzed azt, hogy megbízhatsz benne ennyire, vagy magadban nem bízol, akkor inkább ne vágj bele. Ha kételkedsz magadban akkor ő se fogja erőltetni -ha igazán szeret, akkor megérti, hogy te erre még nem állsz készen és nem rángat bele :)

2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk általános iskolások már.. Tizedikesek vagyunk mindketten. Lehet, hogy tényleg túl sokat aggódom.. Szeretem őt. Holnap meglátjuk mi lesz, mert beszélni azt mindenképpen kell.

:) Köszi amúgy a válaszokat mindenkitől !

2014. febr. 25. 18:35
 9/10 nikozia12 ***** válasza:
NA kedves :) nekem egy ilyen legjobb barát csókból lett egy 5 éves kapcsolatom mikor 10.-es voltam. Ő volt az első szerelem. Már 24 évesek vagyunk, nem vagyunk együtt de azóta is barátok maradtunk. Soha nem bántam meg.
2014. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, mindent :)

Együtt vagyunk.

2014. febr. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!