Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire semmibe vesznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire semmibe vesznek?

Figyelt kérdés
Ma suliba az egyik srác megfogta a fenekem a teremben.(még nem volt benn a tanár és ez am. se az 1. eset.) Amikor odamentem, h felpofozom és adtam neki egy igazi pofont az üveggel, akkor odajött a többi fiú körbevettek, lefogtak és az akit megpofoztam a fejemet elkezdte a nadrágja felé tuszkolni...mire sikerült kiszabadulnom a körből egy másik újra megfogta a fenekem és úgy döntöttem inkább nem megyek vissza oda. Barátnőim észre se vették mi történt, mert a terem másik oldalában beszélgettek. Mégis hogyan védhetném meg magam ilyen esetben? :( Már annyira bánt a dolog..14L
2014. febr. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 8.-os vagy kibírod ezt a félévet. Ha 9.-es akkor meg jobb felvételit kellett volna írni és jobb suliba menni.

Válts iskolát ha annyira zavar...

2014. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöknek, de ha legközelebb ilyen történik, akkor meg kérj segítséget hangosan, mert mi lesz, ha legközelebb hazafelé elkapnak és megerőszakolnak? Azt is csak csendben fogod tűrni?
2014. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8.os vagyok
2014. febr. 25. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Üveggel adtál neki pofont? Ez azért elég kemény.
2014. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!