Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után fáj a hüvelyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után fáj a hüvelyem, van, hogy napokig, és megujjazni sem lehet, mert fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ti tapasztaltatok már ilyet? Vagy valami betegségre utalhat ez? Szex közben nincsen gond,nem fáj, néha szűk vagyok, valamikor viszont minden a legnagyobb rendben. Mindössze ez az egy,ami zavaró.. az, hogy 2 nap egymás után lefeküdjünk párommal, az esélytelennek tűnik :(

2014. febr. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
mindenképpen elkéne menned nőgyógyászhoz ő tudná megmondani hogy pontosan mi a baj..
2014. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ilyen velem is volt eleinte. Lehet, hogy még túl szűk vagy és a pasid túl mélyre nyúlt, vagy tette be a péniszét, ami neked fájhat, és ha ezt sokszor egymás után csinálja, akkor utána előfordulhat, hogy neked az napokig fog fájni. Ilyenkor szólj neki, ha már szeretkezés közben érzed, hogy néha fáj, ha nagyon mélyen beléd megy. És az is lehet, hogy a hüvelyed mellett a csont fáj, mert pl. olyan pózban vagytok, hogy minden lökésnél nekinyomódik a pasid csípője vagy valami és az is fájhat. Ilyenkor várj pár napot és tényleg szólj szex közbe, ha fáj, hogy akkor legyen a fiú óvatosabb. Nem tudom mikor voltatok először együtt, de nekem ez kb. 2 hónap után múlt el, heti 1-2 szex mellett. És azóta is, ha nagyon belém jön a barátom és érzem, hogy lehet, hogy ennyire nem kéne, akkor szólok neki. Nekem elmúlt és nagyon élvezem a szeretkezést.

17 lány

2014. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Volt már sexuális kapcsolatod?


Mert így látatlanba nehéz tanácsot adni, és hát ezt orvosnál kellene.

De eltudom képzelni, hogy a partnered annyira ügyetlen hogy még dugni sem tud.


Tanítsd meg,vagy dobd ki.

2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kb. fél éve vesztettem el..


Te pedig utolsó válaszoló, ha csak kritizálni tudod a másikat,akkor nem kell ide járni "oltogatni", senki nem kötelezett rá hogy erre a kérdésre válaszolj. Biztos érett férfi lehetsz

2014. febr. 26. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
mi a gond az utolsó válaszolóval? nem írt rosszat, csak kérdezett, írta, nem ismer téged.
2014. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ugyanilyen helyzetben vagyok:/ nekem be is dagad.

nem tudom miért van de tervezem az orvost.tedd te is ezt

2014. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de szex közben nem görcsölsz? ellazulsz??
2014. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!