Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van mostanság a lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanság a lányokkal, miért nem adnak úgy jeleket mint régebben?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan cuki fiú vagyok, mint egy-két éve, mégis most már csak fb-n adnak jeleket, hogy hű, de helyes meg cuki vagyok, míg korábban sokkal jobb volt, amikor még buszon is engem bámult egy jó csaj vagy csak úgy rám mosolygott lány és gyakran hátra fordult utánam. Most meg örülök, ha néha szemeznek velem és kész, semmi többeet nem lépnek a lányok, hogy tudjam van esélyem náluk. Most már a neten jelzik csak, ha bejövök nekik, nem szeretem ezt, én jobban szeretnék kint ismerkedni, de hát a lányok nem adnak jelet én nem tudhatom kinek tetszem. Már így is beégtem jó párszor, mert valami beképzelt undok lányt fogtam ki, akinek nem jöttem be és mindez azért, mert nem adnak már jeleket és kénytelen vagyok vakon tolni a csajozást kint a városban. Nem jó ez így, lányok adjatok már jeleket!
2014. febr. 26. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy homár vagy, egy srác ne legyen "cuki fiú", azt a homikra mondják, vagy én vagyok maradi?
2014. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es te vagy a maradi, ma ez az új szó a lányoknál, korábban engem is aranyosnak hívtak most már cuki vagyok és helyes.:D
2014. febr. 26. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Engem ne hívjanak a lányok aranyosnak, meg cukinak, talán a helyes elmegy, de az első kettő, akkor inkább nem is csajoznék.
2014. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ASOT ***** válasza:
hány éves vagy kisfiam?
2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!