Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lett mostanság a fiatal...

Mi lett mostanság a fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés
Ma voltam a városban kint és akármerre jártam szinte mindig volt pár lány, aki jeleket adott, piszkálta a haját, amint közelébe értemm vagy meglátott, meg buszon is nézett az egyik, illetve, amikor elmentek mellettem, volt lány, aki a szemembe nézett. Azért fura, mert amikor hűvösebb idő volt, nem járkál ennyi csinos lány észre sem vettek, mintah nem is léteznék, már jó pár hónapja kaptam utoljára ennyi jelet, általában észre sem vesznek a lányok.
2013. júl. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
büdösvagy
2013. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
csak képzelődsz
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?:D Megyek én is!
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos eltalált Doofenshmirtz egy újabb találmánya.
2013. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet h helyes vagy! am én gyakran piszkálom a hajam, meg sok más lány is. vagy csak valami gáz volt ma benned. de lehet hogy szép a szemed. vagy csak azért néztek mert te is nézted őket!
2013. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 belbolyhocska ***** válasza:

Ez itt a Doofenshmirtz gonosz Rt.! :D


Szerintem amúgy az az oka, hogy nyáron boldogabbak az emberek, szivesen ismerkednek. Télen inkább magukba fordulnak. Ez észrevehető az öltözködésükön is.

Örülj neki, és használd ki az alkalmat ;)

2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én azért piszkálom a hajam mert lusta vagyok fésülködni és megérzem benne az öklömnyi gubancokat, hát valahogy diszkréten ki kell őket húzni

amikor meg valaki szemébe nézek az totál véletlen, nézek én mindenfele azér van szemem

mi van ha ezek a lányok is csak így vannak? :D

2013. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!