Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amire egy 12-14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amire egy 12-14 éves lány felfigyel? Mi imponál neki? Mi általánosságban vonzó számukra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 13:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm attól a pár embertől a normális választ... :)
2014. febr. 27. 16:42
 12/14 anonim válasza:
Tényleg mindenkinek más jön be , de szerintem általánosságban jó ha van humorod udvarias kedves vagy beszélgethetsz is vele de ne tűnj nyomulósnak
2014. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szerintem az nagyon inponál egy csajnak ha kedves és udvarias vagy vele és megdicséred néha pl.: nagyon csinos vagy ,jól áll ez a haj.

:)

2014. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön, ha egyszerűen fogja és leül velem beszélgetni vagy nekem segíteni, ha épp kell...

nagyon megnyerő, ha magabiztos és van humora :)

ha sportos, jó jegyei vannak (nekem bejön) és megnevettet :)

amúgy pedig legyen figyelmes és viccelődjön meg egy kis szekálódás is belefér :D

nekem nem jön be, ha folyton engem bámul, de semmit nem mond vagy folyton dícsér meg ilyen nyálas dolgok...

összegezve lehessen vele hülyülni, de lássam rajta, hogy én kellek neki, nem más :) 14/L

2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!