Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten miért teremtet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten miért teremtet ilyen elenyészően kevés okos, szép nőt/csajt?

Figyelt kérdés

Több száz csajt ismerek... Szétnézek és nem tudok 10et kiemelni :(

Aki intelligens, értelmes, az 95% hogy csúnyácska. Aki szép, az 95% hogy naiv, diszkóba járó, iszákos, füstölő gyárkémény...

Most komolyan ez a két lehetőség van ? Vagy egy(jó esetben) saját ribi, vagy egy számomra nem vonzó személy ?


2014. febr. 27. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

#9 te Isten nevét a stádra se vehetnéd

Aki megteremtett téged és minden embert örülj neki hogy Isten mindent meg bocsájt .

Menj el gyónni aztán gondolkodj el az egészen te...

2014. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Azért hogy ne nyavajogjatok amiatt hogy túljárunk az eszeteken. Amúgy kritikus és szűklátókörű vagy. Èn sok szép embert látok, de mint embert és ezt direkt emeltem ki. Van aki kellemetlen van aki nem. Én egyszerre nézem a két tényezőt. Ezért látok sok szép embert.
2014. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
Isten? Ha van isten, az is szarik mindenkire. Ez nemmegbocsájtás, hanem teljes mértékű ignoráció.
2014. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #11!


Nekem nem kell gyónni, hiszen nincs kinek gyónnom... és nincs is miért...


annál inkább neked, aki azt állítja, hogy létezik egy valamilyen istenség, ennek ellenére a hangnemed olyan szintet üt meg, amit feltételezem meg kellene gyónj, az elveid szerint.

2014. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mert ugyanilyen kevés a jóképű+kedves+okos férfi.

Ne várja el senki, amit ő nem tud nyújtani.

2014. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30%

Na ide figigyeljetek előzők

Nem alacsonyodok le a szintetekre

Azt meg ha tudnád az a káromkodás amikor Istet szidod

Mindenkinek egyéni joga döntése ki miben hisz

De arra kérlek benneteket hogy bármilyen bajba kerültök életetek során ne Istenhez fohaszkodjatok

Mert ilyenkor az az első hogy Isten hez könyörögtök

Nem kell akkor

Itt fejeztem be veletek a beszélgetést

Amiket irtatok az eszetekhez értem garantálom nem sok van.

2014. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az 5% is valami nem? Egymillió lány esetében 50000 olyan lány van.
2014. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ezt kérni, eddig sem tettem, most sem fogok. Tudniillik segít isten az éhezőkön? Isten bácsi tipeg oda hozzájuk és oszt ételt, vizet?
2014. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazad van. Az exem okos es szep is volt. Se elotte,se utana nem találtam olyat. Vagy szep es igénytelen a belső értékekre vagy okos es totál lesz*rja a sajat külsejét. pasiknál nem tudom hogy van.
2014. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#10 Táborok, zenekarok, konditerem, iskola, munkahely stb. Van az 200 felett is.


#15 Én beérném egy olyan lánnyal, aki annyit tud nyújtani, mint én tudok neki.

Nem tartom magam csúnya srácnak, mindég kedves, és tisztelettudó vagyok mindenkivel, amíg ez kölcsönös, és nem ad okot az ellenkezőjére. Túl okosnak nem tartom magam, hisz nem tudok sem űrhajót, sem atombombát készíteni, de igenis értelmes intelligens embernek tartom magam.


#17 Viszont 200 lányból az csak 10, és mennyi az esély arra, hogy a között a 10 között van valaki, aki egyedülálló, és akinek te vagy az esete ? (Mert ugye huszonévesen már a legtöbb ember túl van 1-2 kapcsolaton, és egy ilyen lány nem váltogatja a pasikat...)

2014. febr. 27. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!