Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Hosszú hajú nő jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hosszú hajú nő jön be jobban nektek (póthajjal), vagy rövidebb hajú nő, természetes hajjal?

Figyelt kérdés

Amúgy szerintetek azok a nők akiknek póthajuk van nagyon gázak? Vagy inkább szexy a hosszú hajuk? pl.

[link]


Nekem ilyen hajam van:

[link]


és gondolkodom azon, hogy rakassak-e póthajat, azért, hogy hosszú hajam legyen. Nem tudom, hogy a barátomat zavarná-e, ha akkor amikor beletűr a hajamba, beleakadna a póthaj csatjaiba? Vagy ha hőillesztéssel rakják, akkor esetleg még a kezébe is maradhat néhány tincs. :D


2014. febr. 27. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A hosszú haj jobban bejön.
2014. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Egy ősi legenda szerint léteznek hosszú hajú nők természetes hajjal is :O
2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes, hosszú haj tetszik. Engem speciel zavarna, ha beletűrnék a barátnőm hajába és ott minden lenne, csak haj nem.
2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
természetes, és ez tapasztalat :) (lány vagyok)
2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, azért ha nem haragszol elmondom a véleményem .) Szerintem ne rakass műhajat, mert tönkreteheti az eredeti hajad, mert nagyon csúnya tud lenni, ha nincs nagyon jól megcsinálva, és még sokszor úgy is. És drága is, bár ez attól függ kinek. Inkább várd ki amíg megnő a saját hajad. :)
2014. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

minek a póthaj ha van igazi????

amíg megnő addig meg rövid és kész

amúgy nekem a hosszabb hajúak,de nem csak ezen múlik

2014. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A természetesen hosszú haj jön be jobban.
2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem szinte a mániám a szép hosszú ápolt haj, nagyon fel tudja javítani az összképet. a lányok többségének szerintem nem áll jól a rövid, ugyanakkor vannak olyan lányok akik rövid hajjal is gyönyörűek. [link]

Metzger Viki például rövid hajjal is fenomenális!

Szóval rövid helyett talán inkább már a póthaj.

2014. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy milyen a hajad, mindkettővel szép tudsz lenni. De ha van barátod, miért nem őt kérdezed meg?
2014. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-nak üzenem, hogy az a Viki aztán tényleg gyönyörű..pfej.
2014. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!