Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ragaszkodom az elozo baratomho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodom az elozo baratomhoz, pedig boldog parkapcsolatom van. Mitol lehet ez es mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A paromat imadom, teljes szivembol. Tenyleg. De ha beszelgetek az exemmel, egyszeruen bekattanok. Olyankor ugy erzem, nekem csak o kell, hogy erte barkit elhagynek es szinte belepusztulok a tudatba, hogy mar nem lesz az enyem. Miert van ez igy? Pedig a jelenlegi baratommal tervezem az egesz jovomet...
2014. febr. 28. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Jó dolgodban nem tudod h mit csinálj.
2014. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Hasznos szamodra ez a valasz?" - Nem

azert kossz.

2014. febr. 28. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert az exbarátodba vagy szerelmes még mindig. A mostanit szereted, de nem vagy szerelmes. Van ilyen. Érdemes átgondolni, hogy akkor van e értelme így folytatni tovább, vagy nem?
2014. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán túl hamar kezdtél új kapcsolatot, miután szétmentetek az exeddel.
2014. márc. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy pont fordítva van, a jelenlegibe szerelmes vagy, de az exedet szereted is. Ha exeddel sokáig együtt voltál, akkor úgy gondolom, h inkább ez lehet. Ill. amit írtak, h korán vágtál másik kapcsolatba bele az is oka lehet.
2014. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 évvel a szakítás után jöttem össze a jelenlegi párommal... :)
2014. ápr. 3. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: a túl hamart a válaszoló szerintem lehet, h nem konkrétan az időre értette, hanem arra, h még nem voltál tovább lépve az exeddel való szakítás témájában. Ez vakinek lehet egy-két hét, egy-két hónap, de akár egy-két év is, sőt taliztam olyannal is, akinek több év volt, de az azért már nagyon egyedi volt.
2014. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy még gondolkoztam ezen a kérdésen a napokban, mert voltam én is hasonló szituban régebben, még talán az oka a bizonytalanság is lehet, egy-egy emlék simán bizonytalanná tudja tenni az embert, legalábbis engem azzá tett, de amint elmúlt az ami a bizonytalanságot okozta egyből tudtam, h kit akarok és szeretek stb.
2014. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!