Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet a barátság extrákkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a barátság extrákkal? Csak azért mennék bele mert a srác tetszik nekem

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 12:11
1 2
 1/15 Frepi voook ***** válasza:
A barátság extrákkal már nem barátság...
2014. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor mi?
2014. jan. 3. 12:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Ki akarna extrát olyantól, aki nem is tetszik?


Mindenkitől akarsz extrát, aki tetszik?

2014. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a srác ajánlotta fel ezt nekem meg hát tetszik és jó lenne csak van csaja a srácnak de az nem érdekes
2014. jan. 3. 12:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha rám hallgatsz, nem mész bele. Mert ha a srác nem szeret annyira, hogy járjatok... Azt értem, hogy neked tetszik, de könnyen beleszerethetsz, és megsérülhetsz egy ilyen kapcsolatban.
2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet, mert te már alapból többet érzel iránta, mint ő irántad, ha belemész és jó lesz, akkor még jobban fogsz szenvedni.

Nem tudom, hány éves vagy, gondolom még fiatal.

Egy ilyen "kapcsolat" egy érett, felnőtt embert is tönkretesz egy idő után, ha többet akar, mint a másik fél.

Ez a srác csak ki akar használni, jó lennél neki egy kis szexre, de mást nem akar, csak érzi, hogy belemennél, mert tetszik neked.

2014. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a sráchoz képest alsó-kategóriás csaj vagy összességében (külső, kulturáltság, családi háttér), akkor megértem, hogy egy jó srácba még úgy is kapaszkodni próbálsz hogy magadat leértékeled.


Ha viszont jó csaj lennél, akkor azért illik ügyelni a méltóságodra is.


Vannak hülye nők akikkel mindent meg lehet tenni, és vannak olyan önérzetes nők is akik a legkisebb megaláztatást sem tűrik, az utóbbiakat jellemzően jobban becsüljük, nem tekintjük őket játékszernek.

2014. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de szemét olyat is mondott ha az így jó lenne akkor lehet egyszer több is mint barátság extrákkal
2014. jan. 3. 12:18
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem meg menj bele!!! :DDDDD

Elvezd az eletet! Na meg ebbol barmi is lehet!!! :)))

Lehet hogy osszejottok vagy ilyesmi... en is igy tettem nem fogod megbanni!! ;)

2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Így akar meggyőzni :)


Ez egyetlen esetben működne, ha egyik fél sem akar semmit, csak egy szenvedélyes együttlétet. De az már nem barátság extrákkal, hanem kaland.

2014. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!