Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott lenni Bp-en olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott lenni Bp-en olyan meleg vagy meleg barát buli, ahol nem disco zene megy?

Figyelt kérdés

Na nem keringőre vagy hasonló társastánc zenére gondoltam, hanem mondjuk rockira vagy valami hasonló pörgős, de távolról sem tüc-tüc zenére.


Nagyon szeretnék már egyszer fiúként fiúval táncolva egy jót bulizni, de a discót, a tűc-tüc-öt nem bírom.



2014. márc. 1. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, pedig én is nagyon szeretném... :(
2014. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szervezni kell. Keresek valami meleg mozgalmat és felvetem nekik.
2014. márc. 1. 12:14
 3/5 moonlightsentinel ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne.
2014. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Justin Bieber koncert?
2014. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, csak a cimsort olvastam el. Most parasztnak erzem magam! Sajnos nem tudok segiteni, de engem heterokent nem zavar, hogy mellettem ki kivel tancol, amig nem lep a labamra.
2014. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!