Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PureNameless kérdése:

Szerintetek helyes volt?

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban, ahol egy lányt bedrogoztattak és molesztált három srác. Leszedtem a három srácot a lányról, majd haza kísértem a lányt. Felajánlotta, hogy aludjaj nála, el is fogadtam mivel már iszonyat fáradt voltam 2 órát utazgatni. Lefeküdtem aludni, majd a lány rám mászott, hogy ō viszonozni akarja azt, hogy mit tettem érte.

Nos a kérdés szerintetek jól tettem, hogy vissza utasítottam?



2014. márc. 1. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fene tudja, annyira lehet nem is vette volna zokon, hogy molesztálták. Én a helyedben hagytam volna, elvégre kapcsolatot egy ilyen lánnyal nem igazán lehet elképzelni, te meg maximum jól érezted volna magadat.
2014. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem még a drog hatása alatt állt, nem hiszem, hogy túlzottan tudta volna, hogy mi történik vele
2014. márc. 1. 06:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy nem használtad ki.Magán kívűl volt és nem tudta mit csinál.
2014. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Lassan Férfivá érsz, igy kell ezt csinálni.
2014. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 1. 07:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól tetted. Ha drog befolyásal elett állt, akkor nem tudta volna rendesen a beleegyezését adni, hiába mondta azt, hogy viszonozni akarta.
2014. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt volt az eljárásod!
2014. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha már ilyen a lány akkor szar le ő is csak egy söp-re-dék.. megkelett volna b @ sznod lett volna egy jó estéd és kész.inkább te egyedül mint azok 3-an
2014. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó hogy nem használtad ki
2014. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi áll drog hatása alatt, akkor az is söpredék, akit seggbe lehet dugni szerinted? Csak hogy korrektek legyünk.
2014. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!