Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem történik ez meg velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történik ez meg velem?

Figyelt kérdés
23 évesen eljutottam odáig, hogy egy barátnőm se volt már évek óta.... akár hányszor próbálkoztam lepattintottak vagy valamiért nem akartak tőlem semmit... nem vagyok ronda gyerek, jóképűnek tartanak, volt már elég sokszor, hogy gyönyörű lányok vagy flörtöltek velem vagy szemeztünk(nem beképzeltség csak az igazat írom, hogy tudjatok tanácsot adni), viszont mostanában egyáltalán nem történik velem ilyen, az utcán átbámulnak rajtam, nem érzem magam férfinak, mert nem kezelnek úgy... nem flörtölnek velem, valmi történt..?! valami megváltozhatott, de mi? én? nem értem... mi lehet a baj?
2014. márc. 1. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyavalygós kisnyugdíjas lettél.Ez a gond.
2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon rágörcsölsz a témára
2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
am lehet igazatok van :D
2014. márc. 1. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert csak hazudják, h jóképű vagy.
2014. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!