Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nyuszik a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyuszik a pasik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok plázacica és tudom, hogy annak tűnök, de ez csak azért van, mert 16 évesen elhatároztam, hogy "tökéletesen" akarok kinézni, azóta járok szoliba, aerobicozom, figyelek az étrendemre és fél éve volt egy mellplasztikám, ami nagyon jól sikerült és meg vagyok vele elégedve, szerintem ezek a dolgok teljesen normálisak manapság már, tisztának és energikusnak érzem magam, mellette egyetemre járok jó eredményekkel... ennek ellenére mindenki úgy kezel mint 1 elérhetetlen "valamit" ami mintha félúton lenne a nő és a drága ékszer között.. nagyon elegem van ebből, ma telt be a pohár végleg, amikor az étterem ajtajánál bunkón beelőzött 1 pasi és azt mondta a haverjának hogy "a hercegnőnek már így is túl sokan kinyitották az ajtót" ... én csak jól akartam érezni magam a bőrömben de közben elzülleni sem akarok, akkora bűn ez?
2014. márc. 1. 16:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%

Mert a "tökéletes" általában bunkó modorral és nagy egóval jár.

A másik,hogy a lányok miért várják a sültgalambot?Miért nem kezdeményezel?

2014. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
1 képet mutatsz privátban?
2014. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Üdv 2014-ben! Van egy jó hírünk a számodra: már a nő is ugyanúgy kezdeményezhet.
2014. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Hátigen a lányok mért nem kezdeményeznek hisz csak egykis bátoritás kellene sok fiunak,és mindjárt nem lennél utolérhetetlen...
2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

sok pasi azért nyuszi mert a mi dolgunk a kezdeményezés, ergó mi esünk pofára és nem a nők. nyilván aki nem tudja kellőképpen feldolgozni, hogy sokszor pofára ejtették akkor olyan lesz mint a történetben szereplő tag. azt is meg lehet érteni!

szerintem örülj magadnak! nyilván azért akard férfiból is olyan mint te, őket kell megtalálni. egy átlagos férfi úgy is hiába menne oda hozzád, szóval jobb is ha nem próbálkoznak csak megóvják magukat az újabb pofára eséstől.

2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

de akinél nekem kell kezdeményezzek azt nem látom férfinak.. bátorítani? elképesztően gáz lenne elkezdeni egy pasit bátorítani hogy jöjjön össze velem, wtf?

a természetben is max olyasmit lehet látni hogy a nő egyed rezgéseket/hullámokat bocsát ki és odavonzza a hímeket, minden szempontból természetellenes amit írtok (bioszos vagyok am)

2014. márc. 1. 16:50
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem tökéletes nő aki szoláriumba jár, illetve a mellplasztika sem épp pluszpont, szóval nekem ez két ok amiért kevésbé érdekelnél.
2014. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
Jó akkor maradj egyedül és sírj.
2014. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
:D én nem sírok csak nem tudom megérteni hova jutottunk..
2014. márc. 1. 16:52
 10/44 anonim ***** válasza:
90%

Hová jutottunk?

A sok hülye pitsa tehet erről!

2014. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!