Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy neten kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy neten keresztül a pasik többnyire nagyszájú Casanovák, élőben meg gyáva nyuszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten keresztül a lányok bevállalósak, és kemények, élőben meg még a szemedbe sem mernek nézni. ;)
2009. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
légyszi ne mond azt hogy a pasik, nem az összes fiú ilyen hidd el, amúgy nagy részt azoknál van ez akik önbizalom hiányosak, nem mernek beszélni egy emberhez, msnen adják a nagy arcot, mert ott nem kell más szemébe nézni. De nem minden fiú ilyen! én se, ha megkérdezel ugyan ezt mondom személyesen:D
2009. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a neten nem látod az arcát, nem kell a szemedbe néznie és azt ír amit akar...A valóságban meg bárki megszólhatja, hogy lúzer...

Az internet lehetőséget ad neki, hogy valódi énjét egy monitor és a billentyűzet mögé rejtse...

A lányokra is igaz ez a nagyszájú flörtölés...

Nézd meg, hogy mennyi tizenéves lány és fiú nem tud ismerkedni, mert nem tudja leküzdeni a félelmét, hogy egyáltalán oda álljon valaki elé!

2009. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nagyszáju de pl msnen jobbna kimerem mondani amit gondolok mert félénk vagyok szoba más bár ha már ismerem a csajt akkor élőbeis ugyanolyanvagyok :d 20/f
2009. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

LoL

19/F

2009. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmmm. Csak én vagyok az egyetlen, aki "élőben" bátrabb, mint neten? Nekem a neten olyan érzésem van, mintha a falnak írnék. Vagy néha az is eszembe jut, hogy a szép lányka helyett egy 50+ éves szőrös állat vagy 10éves srác írogat, és közben jól szórakozik XD
2009. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert a billentyűzeten van egy ... sőt kettő... olyan gomb amivel mielőtt még elküldenéd amit írtál, törölheted... sőt, olyan is van hogy amit egyszer már mondtál neki átírod... ha elég hülye elhiszi hogy ő a hülye xd és igaza lesz... szóval élőben jobban meg kell gondolni mit mondasz és ez az1-3 másodperc megnehezíti a dolgot
2009. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Én pl. élőben is ugyanolyan vagyok, mint ott. Amúgy sem bölcs dolog túlozni - már, ha találkozni is szeretnél.
2009. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!