Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam kissé elítélve azért, mert nőként szomorú vagyok, hogy nincs párom?

Figyelt kérdés
Valahogy egy férfival megengedőbb mindenki, míg a nőknek csak azt hajtogatják, hogy "túl magasak az igényeik", "túl válogatós", "lenne, ha igazán akarná", stb. Most akkor én nem lehetek szomorú azért, mert nem találok magam mellé olyan embert, amilyet szeretnék, hanem helyette össze kéne állnom azzal aki jut?
2014. márc. 1. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
hajlamosak vagyunk azt mondani, hogy nagyon az igényeid, de igazad van. semmi értelme olyannal, aki nem felel meg neked. abból csak hazugság van, megcsalás, megbántás
2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van! Szerintem már most is lesznek jelentkezők. Egy férfit elhordanak egy utolsó lúzernak, ha nincs senkije.
2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont fordítva van.De még is kit érdekel a másik sorsa?

Magaddal foglalkozz és nem lesz baj.

2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltál már pasi? Tudod te milyen az, hogy tényleg a kutyának se kelleni? Mert te nőként tényleg csak azon pörögsz, hogy a pasi megüsse a lécet, és ha nem akad elég jó pasi, akkor a világ a hibás.


Lásd be: Vagy hülye vagy vagy még csúnya is. Igényeid meg persze vannak. És a világ a hibás, hogy nem jön a siker magától. Mi lenne, ha az önelfogadás helyett az önfejlesztés felől közelítenéd meg az életedet?


Mondjuk nekem mindegy, de ne azzal kezdd már légyszi, hogy te nem találsz magad mellé elég jó pasit, mert arról van szó, hogy te nem kellesz nekik :P

2014. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálnak segíteni megtalálni az okot, hogy miért vagy egyedül. Szerintem ezzel nincs baj. Nem kell minden jöttmenttel összeállni. De ha hosszú évek óta egyáltalán senki nem volt, aki megfelelt az igényeidnek, akkor érdemes ezeken a tanácsokon elgondolkodni.


A szingli-léttel meg semmi gond. Azzal viszont igen, ha ez kitölti a napodat, hogy szomorkodsz, mert egyedül vagy. Ilyenkor van ideje egy nőnek kiteljesedni. Használd ki az időt okosan.

2014. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bár nyilván van, amit nem tudok megváltoztatni a külsőmön, de adok magamra és annyira sz*rul szerintem nem nézek ki. Hülye sem vagyok.

De akihez nem tudok vonzódni, azt minek csapjam be, hogy márpedig így van? (Nem, nem egy tökéletes adoniszra vágyom.)

2014. márc. 1. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Van kulonbseg a kozott, hogy szomoru vagy, mert nincs baratod, de mar nagyon szeretnel es ezert teszel is es a kozott, hogy keseregsz miatta, ne adj' isten masoknak panaszkodsz es ismetelgeted, hogy "neked miert nincsen senkid", vagy hogy "mikor jon mar egy ferfi vegre az eletembe".


Az elso verzio teljesen normalis, a masodik esetben viszont ertheto, ha a korulotted levok ezt egy ido utan megunjak es valamit mondani akarnak, hogy kizokkentsenek ebbol az allapotbol.


Nem kell osszeallni az elso szembejovo fiuval, szabad idonkent szomorunak is lenni, ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy mindenki a sajat sorsanak a kovacsa es a szomorkodason tul azert muszaj megdolgozni, tenni valamit azert, hogy elerd, amit szeretnel (jelen esetben azt, hogy talalkozz valakivel, akivel passzoltok egymashoz).

2014. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokszor az van a pasikban hogy egy nőnek csak akkor nincs párja, ha ő épp úgy akarja...

Ami nem igaz.(mondom ezt sok nő ismerőssel rendelkező férfiként)

2014. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moszuke ***** válasza:

akkor hadd mondjam el, hogy is van ez a húde nagy megengedés férfi körökben.

úgy tűnik valaki félreinformált e téren téged..

mifelénk pasi körökben ha nincs csajod nem azt kapod, hogy magasak az elvárásaid meg nagyon válogatsz.. ennél sokkal "kedvesebbek" vagyunk egymással:


azért nincs csajod mert:

meleg és/vagy

dagadt,

csúnya,

csóró,

hülye,

lúzer,

kicsi a pötsöd,

törpe,

colos,

gebe,

nem kellesz senkinek,

gyenge,

lányos,

szar,

töketlen,

szőrtelen,

szar vagy az ágyban,

stb.


nos igen.. sokkal engedékenyebbek vagyunk..:))))

2014. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
állj össze azzal aki jut, így lesz párod és nem leszel szomorú. Ennyi. probléma megoldva!
2014. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!