Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyek szomoru?

Figyelt kérdés
Egy fiú miatt vagyok szomorú mert úgy volt hogy ma találkozunk és azt irta hogy nem tudja h ott tudd e lenni én ott voltam nem volt ott tehát mentem tovább. Addig nem voltam szomorú amig haza nem értem mert ameddig ott voltam a többiek előtt nem voltam szomorú de most mikor haza értem inkább csak sírni van kedvem semmi máshoz. Mit tehetnék hogy jobb legyen ?
2014. jan. 24. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sird ki magad, nezd meg a kedvenc sorozataidat (remelem a lecked mar megvan) ... majd szundizz egy edesdedet :)


Majd legkozelebb megbeszeled a sraccal, hogy mi oka volt, vagy mi jott kozbe.

2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cicus001 válasza:
Nem tudom ,nekem az segít mindig mikor sorozatott nézek.Az lefoglal.
2014. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegenykem!Hany eves vagy?
2014. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso szerelmemnel en sem tudtam egyszer elmenni ... pont a szalagavatoja volt ... de en meg csak 16 ... akkoriban meg nem volt ilyen szabad az elet es eppen szobafogsagot kaptam valamiert buntibol ... ciki lett volna elmondani a csajnak, hogy szobafogsagot kaptam, ezert ossze vissza hablatyoltam ... okes, ez regen volt es csak is azert irtam le, mert ilyen is van :P
2014. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat, de nem ez volt az elsö eset hogy nem jött el :/ amúgy 14/L
2014. jan. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!