Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páwa fiúkhoz szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páwa fiúkhoz szeretnék tartozni. Hogyan kell viselkednem?

Figyelt kérdés
Az alapvető ruhákat tudom, hogy mik, csak azt nem, hogy mi a hobbijuk, miről beszélgetnek stb. Azért akarok páwa lenni, mert népszerűbb szeretnék lenni és jó érzés volna hogy a lányok megnéznek engem az utcán. Így most olyan unalmas hogy nem vagyok az.
2014. márc. 1. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vágd magad szájon egy jégtömbbel, majd írj rá a 8-as csajra, és ne hordj össze hülyeségeket.

Köszönettel: egy lány, akinek nem páwa barátja van...

2014. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BíborHorse válasza:

Szerintem ne akarj páwa lenni. Ha meg is néznek a csajok az utcán, az azért lenne, mert: 1: ri*ancok, vagy 2: úgy néznek rád, hogy "te jó ég, hogy néz ki...?".

Én most fel tudnám sorolni 20 lány ismerősömet, akinek nem jön be, és elgondolkoztam, egyet tudok csak, akinek bejönnek a páwák és nos... ő elég.. khm. Szóval neki sem maga a páwa jön be, hanem a jómadár farka, amit szépen színesben kiterít bármilyen tojó elé.

2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem attól néznek meg hogy páwa vagy e.

Ahhoz elyes arcúnak kell lenni.

Öltözködésnek és hajnak semmi köze ehhez.

2014. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as, adom!!!
2014. márc. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ne haragudj,de nagyon szánalmas ez a kérdés. a normális lányoknak egyáltalán nem az általad említett stílus jön be,sőt... max azért fordulnak az ilyenek után,mert nagyon nevetségesek.nem kell megváltozni...
2014. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!