Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba a srácba, akibe a barátnőm szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Év elején kezdõdött az egész. A srác elkezdett velem flörtölni(egy baráti tàrsaságban vagyunk), én meg azt hittem, hogy tényeg akar tôlem valamit, nem csak unalomból teszi, és belehabarodtam. Januàr vègéig kerülgettük egymást, megölelt csak úgy,megvédett. A legjobb barâtnõmmel meg elkezdtünk eltávolodni egymástól, akkor még nem tudtam, hogy miért. Január végén összevesztünk a sráccal, pedig már majdnem összejöttünk. ( mikor majdnem összejöttünk, akkor összevesztem a barátnõmmel és csak akkor békültünk ki, amikor összevesztem a sráccal.)

Egy ideig próbáltam kibékülni a sráccal, de nem ment. A srác selkeztem ugyanazt a barátnõmmel, mint amit velem csinált. a barátnõm elkezdett nagyképûsködni, kigúnyolt mindent, amit csináltam és azt hitte, hogy õ a jobb. Ez egészen addig tartott, amíg megmondtam nekik, hogy jöjjenek össze, engem nem zavar. ( dehogynam zavart) Akkor a srácnak már rögtön nem kellett a barátnõm, kibékültünk ès megint elkezdett velem flörtölni, közbe hárította a barátnõm minden próbálkozását.

Én láttam, hogy a barátnõm nagyon csalódott, ezèrt azt mondtam, hogy valami alakulóba van nekem egy másil sráccal.( azóta is elhiszi ezt) és hogy szurkolok neki ès a srácnak. A barátságunk varázsütésre a régi lett, én meg hallgathatom, hogy milyen szerelmes, mikor én a sírás határán állok, és nincs senki, akivel beszélhetnèk, mert minden barátunk annyira szurkol a barátnõmnek. A srácot hidegen hagyja a barátnõm, már többször beszéltünk róla.

Mi tegyek? Hagyjam, hogy a barátnõmnek, hogy reménykedjen, vagy mondjam el neki, hogy nem kell a srácnak?

nem kèrek olyan komikat, hogy inkább a tanulással kellene foglalkoznom, mert mindhármunknak 4.9 az átlaga.

És olyat se, hogy én vagyok a r*banc aki bepofátlankodik a szerelmükbe, mert fordítva történt.



2014. márc. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked egy ilyen csaj a barátnőd?:"D És egy ilyen szar alak kell?
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk is szokott ilyen dilemma kialakulni en ezt a haverokkal mindig úgy oldom meg(csak ügye mi a nőkért versengunk:)) , hogy feldobunk egy érmet(fej-iras) és aki nyer az nyomulhat ra a csajra ha neki nem jön össze akkor johetek a másik srác.Szóval a lényég egy csaj/pasi miatt értelmetlen egy barátságot tönkretenni
2014. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A srácot hanyagold. Mindenképpen. Ott a kérdésedben a válasz, tipikus fiatal srác, ami elérhetetlen, vagy aki hanyagolja, az kell neki. Engem is találtak már be ilyenek... Barátnőmnek tetszett a srác, nekem közben fiúm is volt, segítettem volna nekik összejönni, de a gyerek teljes mértékben rámakadt, folyamatosan hivogatott, már kb 3-4 napnyni ismertség után én voltam "élete szerelme". Kamu... Tudod ez olyan hogy azért tennének meg az ilyenek a legtöbbet, ami sosem lehet az övék. De ha véletlenül megkapják onnantól már nem érdekel. Hagyjad, ne tedd tönkre emiatt a barátságodat, mert a végén barátnőd sem marad, a srác meg jó eséllyel otthagy, ha megkapott téged. :/ Lehet lepontozni, de ha kicsit is ismered az embereket akkor ebből a viselkedésből egyértelműen rájöhetsz hogy a csávónak nincsenek komoly szándékai...

A barátnőd helyzetét is nézd, szerintem nem akar ő neked rosszat csak ilyenkor rózsaszín köd, meg fiatalság, nem lát ő ettől :/ Támogasd, mesélj el neki mindent, amit a srác csinált és idővel belátja hogy jobbat érdemel

2014. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus. A fiatal csajok azon mérik a szerelmet, hogy mennyire féltékenyek. Tehát amint távolodsz a fiútól, egyre fontosabb lesz neked, ha meg van esélyed, átadod a barátnődnek. A szerelem nem ilyen. Akit szeretek, azt megszerzem/megtartom és nem nézek se istent, se embert.
2014. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira igazi barátnők vagytok, hogy csak na.


Látszik, hogy a férfiak értelmesebben is megtudják oldani ezeket a dolgokat, (lásd 2. válaszoló) és még össze sem veszünk. :D

2014. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!