Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen ha reggel nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ha reggel nincs kőkemény merevedésem az jelezhet valamilyen szív, keringési problémát (szűz vagyok még, nem önkielégítek, nincs és nem is volt barátnőm)?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 16:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom 8as hogy jön ez ide egyáltalán, engem az egészségem érdekelne hogy ha ez valami sziv problemat jelez elore nem hianyzik az erekcio mert nem volt és tudom nem lesz ra szükség azért tettem fel a kerdest mert b+ ez sziv es errendszri bajokoat szokott elorejelzni
2014. márc. 2. 17:49
 12/23 anonim ***** válasza:

Célszerűbb lett volna az "Egészség" kategóriában feltenni a kérdést.

Csak reggel nincs merevedésed, vagy a nap többi részében sincs?

Csak mert szex/maszturbálás nélkül nekem elég sűrűn feláll :D

Ha ennyire aggódsz, szerintem menj orvoshoz, okosabbat tud mondani, mint itt bárki is.

2014. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mivel minden féle módon igyekszem kerülni a szép vonzó lányokat a szexuális témát (TV; filmek, net rögtön elkapcsolok) így nem nagyon van mivel magamra tudom erőltetni hogy ne gondoljak lányokra a szexre a reggeli merevedés viszont spontán igy be kellene állnia ha önmagam kerulom is a szexualitast a csábítást
2014. márc. 2. 18:13
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta nincsenek reggeli merevedéseim(legalábbis felkeléskor,bár az éjszaka folyamán több is lehetett amiket nem észleltem) és orvosilag sincs semmilyen bajom se. A szerszám is megfelelően működik izgatás, vagy kósza gondolatok hatására, igaz én se élek/éltem szexuális életet.

Amit elbírok képzelni, mint ahogy nálam a te tesztoszteron szinted se üti meg azt a mércét aminél ez már kialakulna, és/vagy van merevedésed csak épp az alvás miatt nem észleled.


23/F

2014. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%

Harmadik vagyok.

A "minek élsz"-t úgy értettem, hogy mi a célod, mi motivál.

Talán jó lenne, ha befejeznéd az önsajnáltatást, és legalább kivernéd néha. Az elfojtás veszélyes, ezek a dolgok utat törnek maguknak, a fene tudja, mikor leszel pedofil pl.

A lelki szenvedés okozhat testi tüneteket, nyugodtan nyomd el magadban a vágyat, majd csak megöl valami betegség. Ne hidd, hogy bármit megtehetsz magaddal, hogy a test és a lélek külön van.

2014. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
ostobaságok tömkelegeit hordod össze 15ös
2014. márc. 3. 12:31
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi volt az ostobaság? Az utóbbi időben sokat foglalkozom pszichológiával (is), de mivel autodidakta vagyok, igen nagyokat tévedhetek.
2014. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha úgysem akarsz foglalkozni a szexel, miért érdekel, hogy nem áll fel reggel?

Elnyomni meg úgysem tudod, akik megpróbálja olyan feszült, grumpyk lesz min te.

2014. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Te olvasni nem tudó szerencsétlen már vagy 100szor leirtam b+ hogy nem a szex hanem a sziv es errendszeri egeszsegem miatt ERDEKEEL!!!!!
2014. márc. 3. 13:33
 20/23 anonim ***** válasza:

"Miért, minden férfinak van reggeli merevedése? Nem hinném főleg 24 évesen már..."


Hááát, rossz hírem van kérdező, még 55 évesen is van.

80 évesen is, igaz, akkor már csak úgy deréktájban...:)

2014. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!