Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapok mindig rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok mindig rossz visszajelzéseket randi után?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, gyakran szoktam randizni de mindig csak a kezdeti fázisokig jutok el. Sosem lett belőlük semmi. Itt egy új lány és ő is megjegyzi amit többen is tettek hogy hűvös vagyok és tartózkodó. Nem értem mit csinálok rosszul. Tény, hogy kicsit visszafogottabb vagyok de szerintem nincs különösebb gond. Általában sétálunk beszélgetünk a lányokkal nem csak felületesen. Nem értem mit csinálhatok rosszul. Talán az, hogy nem mindig csókolom meg a lányt első randin, de ez főleg azért van mert elsőn még nem érzem szükségét.

Tudom nem adtam sok infot de szerintetek hol hibázhatok? Nálatok milyen egy jó randi?


2014. márc. 2. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2014. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Különben miért jött volna el.? Fuck logic
2014. márc. 2. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar az is oriasi különbseg, ha az elsö puszi-puszinal kezedet a derekara teszed. Amikor veled szemben ül, akkor ujjadat huzd vegig a kezfejen, ha mar kihelyezi eled! Es, ha ezek a mozdulatok mar nem tünnek eröltetettnek, akkor akar egy hajtincset (meg akkor is, ha nincs is ott) kisimithatsz az arcabol. Ha ez parosul vissafogott szemelyiseggel, akkor hidd el, hogy tovabb is eljutsz majd!
2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten megismert lányok velem is jöttek már el randira, mert képen egy fokkal kevésbé vagyok ocsmány. Élőben viszont mindig csalódtak a külsőmben.
2014. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!