Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedes. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedes. Hogyan?

Figyelt kérdés

A hetvegen voltam egy versenyen. A versenyrol egy lannyal szeretbek megismerkedni. Mivel nem ugyanabban a varosban elunk ezert gondoltam hogy bejelolom facebookon, irok neki a versenyrol, aztan beszelgetunk masrol is. 2 honap mulva pedig talalkozunk a verseny kovetkezo szakaszan, mert mindketten tovabbjutottunk.

1) Varjam ki a ket honapot vagy irjak hamarabb neki es akkor is talalkozunk?

2)Ha irok, mirol, hogyan irjak, hogy ne tegyen baratzonaba. Ha eloben talalkoznank majd akkor leszolitanam, beszelgetnenk, megerintenem, filmet neznenk stb. De igy? Ezert is kerdezem hogy varjak vagy irjak neki?


2014. márc. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz hamarabb is neki és találkozhattok korábban is. Megkérdezed, hogy mizujs? A versenyről dumálhattok, legalább van már közös pont.
2014. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű megoldás. Írsz neki a vonzalmadról és megkérdezed tőle nincs e kedve ismerkedni. Viccelj egy kicsit és legyél olyan felfedezni való fiú. Ha elutasít, akkor személyesen is ezt tenné. Ha nem, akkor meg bejött. Sosem szerettem fölöslegesen killódni a csajokkal. Én neten ismerkedtem meg a párommal, azóta két gyerekünk van. Két hétig beszélgettünk neten, majd telefonon és amikor találkoztunk akkor már olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást. Majd írd meg hogy alakult. Kíváncsi vagyok.
2014. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem talalkozhatunk hamarabb mert kulon varosban elunk. :(

#2: Ez erdekes, meg meggondolom.

2014. márc. 2. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es, azért gondolom nem egy nagy szépség a feleséged. Neten nem nagyon vannak szépek.
2014. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ucsó. Két gyermek után is bátran kiállítanám egy két 20 éves mellé :)
2014. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap is megkérdezted.

A csaj az ország másik felén lakik, aki 18 éves, te meg 13 vagy.

2014. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!