Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen mit lehet tenni? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit lehet tenni? Ez nagyon nem normális?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy velem valami nincs rendben(nem csak ezért), de mennyire? Legjobb barátnőm és én is ilyen problémában szenvedünk. Barátnőmnek tetszik egy rajzfilmfigura, nekem pedig egy filmbeli szereplő, aki ráadásul még csak nem is ember. De ez olyasféle titkos tetszés, amiről tudod, hogy soha nem találkozhattok, mert nem léteznek. 13 évesek vagyunk.

2014. márc. 2. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, én gyerekkoromban a pókemberbe voltam szerelmes. :)
2014. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Szopogassátok el a nyalókát!és töröljétek magatok az oldalról!
2014. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom tájékán az egyik szereplőbe voltam szerelmes a Holdtündér rajzfilmből (nem tudom hogy ismered-e). Utána pedig az egyik sorozatból egy lányba. Szerintem ez normális, ha már egyszer élőben nincs senki, aki iránt érezhetnél valamit. Később úgyis kinövöd. :)
2014. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
most, hogy belegondolok én is voltam szerelmes ilyen figurákba...:D és igen.. nekem pl szaturnusz tündér tetszett meg merkúr tündér:DD
2014. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4:

Brofist! Nekem is Merkúr Tündér volt azt hiszem. :D Mennyit álmodtam anno vele, hajaj...

2014. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!