Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig nem beszéltem az egyik lány barátommal, akivel régen órákat beszélgettünk és mindig volt témánk. Ma ráírtam karácsony alkalmából, és újra elkezdtünk beszélgetni. Olyan fura volt, hogy ennyire örült nekem és hogy kibékültünk a hosszú kihagyás után. Mondta, hogy soha többet nem fogja hagyni, hogy így elhanyagoljuk egymást és hogy nagyon hiányoztam neki. A lány szingli jelenleg, de nem tudom, hogy jelentek-e számára valamit. 1 éve ismerjük egymást, először csak barátként tekintettem rá, majd elkezdtem iránta valamiféle vonzódást érezni. Nem tudom, hogy ez kölcsönös-e sajnos.. Örülnék neki, ha az lenne.. Szerintetek akar tőlem valamit?
2013. dec. 24. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, talán, hívd randira.
2013. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!