Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Irjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Irjak neki? Vagy varjak es probalkozzak majd eloben?

Figyelt kérdés

Egy versenyen voltam a hetvegen. Volt egy lany akit szerettem volna jobban megismerni, kicsit talan meg is tetszett. :) Tudom hogy hulyen hangzik de ez tortent.

Le akartam szolitani hogy beszeljek ott vele, de nem jott ossze. A nevet viszont tudom. A verseny kovetkezo szakasza 2 honap mulva lesz, mindketten tovabbjutottunk.

1)Irok neki facebook-on. Akkor nem kellene varjak. Viszont nem tudom mit irjak es lehet hogy baratzonaba kerulok mert eloben azert sokkal jobban lehet. (pl. megerintem) Nem ugyanabban a varosban lakunk tehat talalkozni nem tudnank. Meg eleg furcsa lemne hogy egy szamara ismeretlen fiu ir neki. Mondjuk a versenyrol beszelgthetnenk. A versenyen meg meglenne az elso elo talalkozas is.

2)Varok 2 honapot. Evvel viszont az a baj, hogy sok ido. Es az is hogy akkir ott lesz mas is es nem lesz konnyu leszolitani, elhivni. Viszont ugy megerinthetnem, nezhetnenk filmet. Egybol sokkal kozelebbi kapcsolatba kerulhetnenk. Mar ha sikerul kettesben legyek vele.

Melyiket valasztanatok es miert?



2014. márc. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szevassz ismét. 1 nap alatt Harmadjára.

Csaj) 18 éves

Te) 13

A csaj az ország másik felén lakik, egyébként a 2. Megoldást javaslom. (Bár nem akarlak lelombozni, de egy 18 éves csaj nem nagyon van oda a 13 évesekért, de ha mákod van, akkor mákod van.)

2014. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 evesek vagyunk mindketten de azert kosz.
2014. márc. 3. 22:25
 3/3 anonim válasza:

Az a-t választanám azért, mert ahogy te is írtad akkor nem kellene annyit várnod. Ez még akkor lenne nyerő ha amúgy nyápic vagy.:D HA úgy döntesz hogy írsz neki, akkor ne csak a versenyről beszéljetek, mert akkor viszont tényleg beleesel a barátzónába.

Ha a b-t választod azzal sincs semmi baj, csak a lány meglepődhet, leblokkolhat vagy satöbbi kellemetlenség lehet ami a neten keresztül elkerülhető. Úgyhogy én az a-ra voksolok. :) Sok sikert!!

2014. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!