Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok még a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok még a lányok részéről, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen undorodnak tőlem,látom az arcukon a rettenetet amikor meglátnak.Két lánnyal barátilag nagyon jóban voltam,aztán véletlenül meghallottam,hogy rólam beszélnek:"fúj még bottal sem nyúlnék hozzá".És ezt nem én találom ki.Egy éve tesi óra után véletlenül hozzámért egy csaj és hallottam amint odasúgja a barátnőinek,hogy "úristen hozzáértem ahhoz az izéhez"...egyik órán jelzőket kellett mondani a lányoknak a fiúra és rám a szörnyeteget mondták,mindenki nevetett.Nekem nagyon rosszul esnek ezek a dolgok,nem szeretek már emberek közé sem járni,biztos arról suttognak,hogy mennyire ocsmány vagyok.Nem egy eset volt,hogy hallottam ezt.

Sajnos nem tudok változtatni sem az arcomon,sikerült eltüntetnem a pattanásokat is,többféle hajat is kipróbáltam,de továbbra is ugyanezek a beszólások.


2014. márc. 4. 09:41
 1/6 A kérdező kommentje:
És 18 éves vagyok már...
2014. márc. 4. 09:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleg eretlenek azok, akik 18 evesen igy nyilatkoznak valakirol, aki kevesse jokepu.

Ha csak a jokepuek talalnanak part, kihalna az emberiseg.

2014. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy "ronda" vagy?


[link]


Szoval, szerintem nyugodtan gondold at a problemadat!!!

2014. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy nem vagyok jóképű,hanem átlagos vagy csúnya,hanem nagyon ronda.

És a testalkatom is borzalmas,egy éve kezdtem le komolyan edzeni,de egészen minimális csak a változás.egyszerűen semmi nem jön össze,hogy csak kicsit is jobban nézzek ki...:(

2014. márc. 4. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel. Biztos lesz valaki akinek tetszeni fogsz, mert akar hiszed akar nem, mindenki tetszik valakinek. :) tenyleg ne add fel, nem tudhatod mi jon ezutan. :)

Am hany eves vagy?


(Ekezetert bocsi)

2014. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnapi ronda srác vagy?

B*szki nem unod már? Miért hisztizel meg rinyálsz? Sokkal visszataszítóbb, amikor egy fiú nyavalyog meg sajnáltatja magát! Rohadtul nem a kinézeteddel lehet a probléma, mert mindenen lehet változtatni...meg a szépség ugye tudjuk relatív dolog. Egy fiúnak magabiztosnak kell lenni, nem ilyen nyávogósnak! Rengeteg undorító, ronda és buta fiú kerül mindig a társaság középpontjába..meg talál barátnőt is, mert kitudja nyitni a száját és el tudja magát fogani, hogy igen én így nézek ki, sőt a végén már el is hiszi magáról, hogy adonisz! Kérlek, legyen önbizalmad, legyél egy kicsit magabiztosabb, fogadd el magad, nyílj meg, ne pedig bezárkózz meg bedepressziózz!

2014. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!