Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Az exemmel két hete szakítottunk. Nagy nőcsábász, de velem volt az első komoly kapcsolata. Mégmindig szeret, de azt mondta, hogy már nem akar járni velem. Máris más barátnője van. Hetente négyszer találkozunk, meló miatt. Nem beszélek vele, nem veszem fel a telefont és ez nagyon idegesíti. És hiányzik neki ,hogy megcsókoljon. Egyszer öleltem meg ,s akkor sem akart elengedni.
2014. márc. 4. 12:11
 1/2 anonim válasza:
ha tenyleg szeretne veled jarna es nem massal en szerintem,probalj negondolni ra tudom hogy nem konnyu de az ido mendent megold.ha szeret mert van mas baratnoje mertnem akar veled jarni ezt nem tudom megerteni!
2014. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakított veled,akkor ne akarjon csókolgatni,főleg ha máris új barátnője van...kicsit olyan mintha minnél nagyobb háremet akarna tartani.

Ha szeretek valakit,nem szakítok vele,majd mondom szeretem,s nem jövök egyből mással össze,utána meg áá..

2014. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!