Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Egy ideje találkozgatok egy fiúval, és tegnap elköszönéskor meg akart csókolni, de én azt hittem, hogy csak puszit akar adni,ezért szájon pusziltam és megöleltem. Ez az egész egy félresikerült csóknak tűnik és nagyon kellemetlenül érzem magam. Azt se tudom hogy kell smárolni. :( Nem tudom hogy neki volt e már barátnője. Mindketten 15 évesek vagyunk.
2014. márc. 2. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ne dramatizáld túl :) legközelebbi randin, ha meg akar csókolni, engedd, csókolj vissza, ha esetleg nem lenne ilyen szituáció, kezdeményezz te :)
2014. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló jól kifejtette. Ezen ne parázz :) Az pedig,hogy nem tudod ,hogy kell az nem gond , mivel jön magától.


Sok sikert! :)


F/18

2014. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2014. márc. 2. 10:08
 4/5 Rékcsi ***** válasza:
100%

Én is folyton azon paráztam h nem tudom h kell, de aztán minden jött magától :)

Hidd el nekem srác szinte biztos ugyanazt érzi mint te, és magát okolja h nem jött össze a csók :)

16/L

2014. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!