Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már úgy hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már úgy hogy túl jók vagytok?

Figyelt kérdés
ezt azalatt értem hogy 16 éves vagyok kitűnő tanuló, soha nem beszéltem vissza otthon/tanárnak. soha nem volt barátom...stb. szóval értitek az az igazi jó kislány ...és az is idegesít hogy elkönyveltek jónak stb. ezért ha egy hibát is vétek az nagyobb bűn mintha más tette volna..... egyszóval meguntam jónak lenni:/

2014. márc. 4. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Butasag.
2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
én is kitünő voltam, de mindig visszabeszéltem a tanárnak, szóval nem volt ilyen problémám :D
2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szexelj :)
2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igazából én mindig is jó gyerek voltam a tanárok szemében mert annyira profin csináltam a hülyeségeket hogy észre se vették. Egyébként szívesen beszélgetnék veled.
2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az miért jó, ha nem volt még barátod?

A barátság mellett persze lehet "butaságot" is csinálni, de nem lehet fekete fehéren megmondani, hogy az butaság.

2014. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tedd ki a pi*ád fb-ra és egy igazi rosszkislány leszel... Pfff...
2014. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de ez nagyon nem jó dolog, mert úgy érzed, hogy túl sokat várnak el tőled.. aztán a végén nemhogy nekik, de még magadnak sem fogsz tudni megfelelni (szerinted)
2014. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jó nem oltogatást kértem.......és a nem volt még barátomot úgy értem hogy kislánynak néznek emiatt és én nem a szexre gondoltam
2014. márc. 4. 21:05
 9/17 anonim ***** válasza:
16 evesen meg tenyleg kislany vagy :) egy fejlodo kis kamaszlany :)
2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én rossz ember vagyok.
2014. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!