Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már úgy hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már úgy hogy túl jók vagytok?

Figyelt kérdés
ezt azalatt értem hogy 16 éves vagyok kitűnő tanuló, soha nem beszéltem vissza otthon/tanárnak. soha nem volt barátom...stb. szóval értitek az az igazi jó kislány ...és az is idegesít hogy elkönyveltek jónak stb. ezért ha egy hibát is vétek az nagyobb bűn mintha más tette volna..... egyszóval meguntam jónak lenni:/

2014. márc. 4. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a nevedből lehet rá következtetnixd
2014. márc. 4. 21:14
 12/17 anonim ***** válasza:

jó tanuló voltam de akkora pofám volt hogy a cár bombát is lenyeltem volna keresztbe


mindenki pofátlannak könyvelt el pedig csak őszinte voltam

azóta is rajtam ragadt hogy pofátlan vagyok de közbe hozzájött hogy le is xarom :D

2014. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
én csak úgy tudom kiélni a roszkislány énemet hogy írok egy könyvel ami az osztálytársaim szerint jó
2014. márc. 4. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:

hát igen, régen, voltak még olyan idők, mikor jó kisfiú voltam...

mostanság meg a kedvemen múlik, van hogy egész nap kussban vagyok és csak néhány negatív hozzászólást teszek, aktívabb napjaimban pedig tisztességesen beszólogatok és sárkányokkal küzdök

de a lényeg: ne akarj azért rossz lenni, hogy ne legyél jó

ideillő közhely: LÉGY ÖNMAGAD!!!4

2014. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én nem azért nem akarok jó lenni...és ne is úgy képzeljétek a roszkislányt hogy ostorral fogok jönni stb. mert nem lehetek túl rosz mivel katonai iskolában fogok továbbtanulni amiben kötelező a benntlakás
2014. márc. 4. 21:28
 16/17 anonim ***** válasza:
ilyemi vagyok én is, igaz én már 24 vagyok, és mindig is jó kisfiú voltam. most is az vagyok :)
2014. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kamaszként volt ilyen időszakom nekem is,de aztán kitörtem belőle.Ha valami nem tetszik,megmondom,ha valaki hülyének néz,elküldöm a csába.
2014. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!